Új hozzászólás Aktív témák

  • thetan

    aktív tag

    válasz zebede #7578 üzenetére

    Próbálgatom különböző programokkal, eddig minden futott rajta amit feltettem. Több launchert is teszteltem eddig egyik sem győzött meg, hiszen másként kell megközelíteni mint egy tabletet. Ugyanez a helyzet a pluszban felrakott readerekkel, valahogy egyiket sem tudtam optimalizálni hozzá, egyenlőre marad a gyári.

    Kísérletezgetés közben időnként felugrik egy hibaüzenet, leokézom, és utána minden rendben. (korábban írtam hogy mi)

    Mivel most ismerkedem úgy általánosságban is az e-book világával, most épp a konvertálási dolgokkal kísérletezek.

    A gép teszi a dolgát, aggodalomra adó hiba nem volt, a töltési ideje gyors, nem igazán tudom hogy mik a gyengéi ha vannak mert ahhoz ismernem kéne több gépet. A lapozás gyors, nem akad, a szellemképesség minimális illetve alig észrevehető két frissítés között.

    Próbaként egyszer újraindítottam a teljes rendszert, amivel szintén nem volt semmi gond

    [ Szerkesztve ]

    WayteQ xTAB-70w ; ZTE Blade ; WayteQ T5H; Wayteq xBook-60FL; WayteQ xTAB-8Q; XIAOMI REDMI NOTE 2

Új hozzászólás Aktív témák