Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Habugi

    addikt

    kisbancsa!
    Vizsonlátás!!! :D

    [link]

    Jelentem igen jóféle! :K

    FHD, High, 50% látóhatár és kikapcsolt DoF/Motion Blurral játszottam, az fps 28-55 között ugrált fel s alá, egy szálon 100%-ot pörgött a porci, a többien.., hát azt hagyjuk.

    Aztán..

    Patch óta nincs a "főszálon" 100% közeli terhelés, ugyan szemlátomást a többi sem melózik jobban, de a CPU limit nagyban enyhült. Már nincs helyenkénti 50-60%-ra bezuhanó GPU Usage, minimumban durván egy tizest ugrott az FPS, szerintem egészen frankó lett! :K

    Nálatok?

    [ Szerkesztve ]

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

  • Habugi

    addikt

    válasz kisbancsa #65 üzenetére

    Hajasima! :))

    Én az 5ösöm mellett azért elég sokszor láttam 90-100% között a GPU-t a patch előtt is, de voltak csúnya "leakadások". Most sokkal kiegyensúlyozottabban fut, min.FPS két óra után amit eddig láttam 36volt.
    GPU Usage minimuma 74%, nálam sokkal jobb, próbáld ki! :K

    [ Szerkesztve ]

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

  • Habugi

    addikt

    válasz kisbancsa #72 üzenetére

    Omega, legalább 4.5-4.7ig húzd fel a procit.

    (#71) Szaby59:

    Azt a hszt elmulasztottam. :B :R

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

  • Habugi

    addikt

    Hát beleraktam pár órát a játékba.., nekem ez eddig baromira tetszik! :K

    Megjegyzem emberemlékezet óta ez az első "zombis" játék amit játszom és nem is ez fogott meg benne, sokkal inkább az egész atmoszférája, szerintem zseniális! :C

    A Crafting/loot/skill rendszer pedig a "szokásos", semmi extra de ha nem így működne az hiányzott volna.
    A grafika szerintem szintén baromi szép, nemrég váltottam egy ősrégi TN-ről IPS-re, csak tátom a számat olyan színvilágot vonultat fel a játék. Highon megy szépen a patch óta, DoF/MotionBlur van csak kikapcsolva.

    A GTA V-ig szerintem bőven elleszek vele.. :K

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

  • Habugi

    addikt

    Nem tudom ki hol tart a storylineban, cirka 30%-nál vagyok, most rabolták el a profot és mennék érte..

    Viszont kb. minden storyline küldetésben azt várom, mikor ejtenek foglyul és tűnik el a fullos inventorym/pénzem.., nem röhög.. :N ;] , manapság ez divat lett..

    Kell ilyesmire számítanom?
    Nem kell semmi konkrétum mert páran felsírak majd h spoiler (valamiért ez is divat lett..), csak egy igen vagy nem!

    Köszönet!

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

  • Habugi

    addikt

    válasz Eagle16 #133 üzenetére

    Most unlockoltam az új városrészt.., felvettem 3-4 sidequestet és elindultam az első felé, hamar észrevettem, hogy 50méteres sugarú körben volt 4db rendőr furgon, ebből 3ban a King nevezetű upgrade.., mindenre +2 így gyorsan rá is raktam mindhármat a Superior Pangámra.. ;]

    :C

    Kíváncsi vagyok a 84es Durability mire elég..

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

  • Habugi

    addikt

    válasz Prosector #135 üzenetére

    Pontosan! :K

    A helyi flóra különböző komponenseiből állíthatóak elő, blueprintek között megtalálod elvileg a "recepteket", van pár Sidequest ami extrákat is ad.

    (#136) Eagle16:

    Jópofa az új terület, feldobja a változatosságot.
    Sokkal jobb a loot, több a tápos zombi és mulatságosabb az éjszaka..(nem lehet egyszerre túl nagy távokat lesprintelni..)

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

  • Habugi

    addikt

    válasz Scholes9 #145 üzenetére

    Az a szégyen, hogy ezt a műsort és a benne látottakat szánt szándékkal hangulatkeltés céljából csinálták azoknak, akiknek felnőtt koruk ellenére nincs megfelelő Ön és ellenség képe/tudata.

    Ennek a szemétnek szerintem semmi keresnivalója itt, nem vagyok rá kíváncsi, sem pedig a szemétről alkotott véleményetekre. Nem az undorotokat akarom vitatni vagy az igazatokat megkérdőjelezni, semmi ilyesmi, egyszerűen nem akarom magam ezen a hulladék műsoron felb@szni. Elég baj, hogy anno volt kivel megetetni ezt a szemetet minden este, ez sokkal inkább jellemzi Mo-t mint az a réteg akiket sokszor bemutatott..! :((

    Ez egy játék topicja, szórakozás céljából járunk/írunk ide, engem ez a f*s nem szórakoztat, kiborít, szerintem titeket is, lehetne befejezni?

    :R

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

  • Habugi

    addikt

    válasz gtamate2 #158 üzenetére

    Röstellem bevallani, de nálam már futott egyhuzamban 7órát a játék.. :DDD :K
    Még sosem fagyott ki, mivel rendre monitorozom a gépet, azt már észrevettem hogy 6-6.5GB RAM simán elfogy, időintervallumot nem tudok hozzá mondani, este majd megnézed (ebbe az értékbe a Win7 "munkássága" is benne foglaltatik..).
    Emelett pedig 10-12GB -ot felzabál a lapozófájlból is.., igaz nem ez az első ilyen játék.

    Szerk.:

    Áhhá, ugye-e hogy ugye-e :K
    Növeljétek a lapozófájl méretét, nálam bő másfél éve 20GB..

    [ Szerkesztve ]

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

  • Habugi

    addikt

    válasz gtamate2 #164 üzenetére

    Az elmúlt 27perc Dying Light:

    Nekem is SSD-n van a rendszer, így a lapozófájl is.

    Az, hogy szerinted felesleges.., okké.
    Amikor egy-két óra Arma3 után azt látom, hogy VirtualMemoryCommited 17000Mb akkor nem fogom levenni 500Mb-ra akkor sem ha a Pápa javasolja, sem úgy beállítani hogy a Windows "kezelje".
    Egy jótanács/észrevétel volt a kérdéseddel kapcsolatban, no offense de ha annyit nem tudsz kinyögni hogy "kösz" akkor már azt is vond meg tőlem, hogy szerinted miért felesleges! ;)

    Szaggatásról egyébként nem beszélt senki, ez honnan jött?

    :R

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

  • Habugi

    addikt

    válasz gtamate2 #166 üzenetére

    Elnézésed kérem, félreérthetően írtam..! :R

    Ugye a virtuális memória ha jól tudom a RAM + lapozófájl összessége, szóval nálam nem 20GB a lapozófájl "csak" 12GB, erre jön rá a RAM, így lesz 20GB virtuális memória.

    Elég ránézned a HWInfo64 szeletre amit linkeltem, a RAM peak 6.5GB volt ezzel párhuzamosan pedig 3GB lapozófájl szinten, így jön ki a virtuális memória peakhez a 9.5GB. Ezt fél óra játék után..
    Ergo az, hogy csak akkor nyúl a lapozófájlhoz ha megtelt a RAM sajnos nem igaz, legalábbis látszólag.

    Arról látod pont fogalmam sincsen, hogy mi és mit pakolgathat a lapozófájlba, szóval ez a vRamhoz köthető esetleges párhuzam számomra új volt, thx. :R

    Mint mindenki aki első multira elindította az Arma3-at anno, én is egyből becsapódam a topicjába, hogy hilfe mert ez bizony elég szarul fut. Ott ajánlották először a lapozófájl fixre vételét illetve annak kiterjesztését, jópár más dologgal párhuzamosan persze.., azóta használom így.
    Csak annyit látok, nagyon sok játék szívesen terpeszkedik benne, mélyebb technikai tudás hiányában nem tudom, pl az ARMA3 esetén a lapozófájlba/ra került 9GB (ugye erre írtam hogy láttam már ott 17-18GB-os virtual memory peaket..) hova máshova tudna "menni" vagy mi is az az adatmennyiség pontosan. Ez a 12GB pont nem hiányzik és szemmel láthatóan használják is a játékok bőszen, tömören ezért nem tartom szerencsés vagy logikus lépésnek a herélését.. :N

    (#177) Enton:

    Survivor "húzásra" toronymagasan ver mindent az Airdropok szedegetése/Quartermasternél való leadása, az első pályarészen még 2db jóság van egy ládában, a másodikon már többnyire csak 1db és ugye darabra jár a Survivor XP. Speciel hamar ráálltam arra, ha meghallottam a repülőt már néztem is fel az égre és felvettem a futócipőt.. :K
    Az éjszaka a Combat/Agility skillfa húzására kiváló.

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

  • Habugi

    addikt

    válasz sunci_02 #188 üzenetére

    Van bármi ötleted azt illetőleg, hogy a lőfegyvereknél mi jelentősége van a színnek?

    Tegnap találtam narancs Riflet és Shotgunt, várom hogy kiderüljön az extrájuk de van egy sanda gyanúm h nem fog.. :)

    70%-on van a Storyline, összes mellék küldetés készvan, Survivor utolsó szintjéért küzdök h előrhetővé váljanak a fullos fegyverek. A Combat fa már maxos, az Agility még nudli, talán 17es csak..
    1300-1400 damage körülre upgradelt machetékkel eléggé sétagaloppá vált az éjszaka, Volatileok egy csapással hullanak, egyedül a Devastátoroknak kell kettő vagy egy "erőcsapás". :D

    Egyébként akinek bármelyik boosterhez Alga kéne, minden más helyszínnel ellentétben ide jöjjön: [link], [link]
    Ebben a csatornában cirka 50-60db van, kb több mint mindenhol máshol együtt véve.
    Érdemes éjszaka merülni, akkor jobban látni őket.

    [ Szerkesztve ]

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

  • Habugi

    addikt

    válasz sunci_02 #190 üzenetére

    Minél magasabb a Szörvájvör szinted, annál magasabb sebzésű fegyvereket érsz el/tudsz venni, pénz meg annyi van a játékban mint a szemét. Ugye írtam, h az utolsó szintért "küzdök".., valami 350k XP a LvL 24 --> LvL 25re ugrás.. :O

    24-en már van az árusoknál Lila Machete is néha, aminek 1100as az alap sebzése.., a narancs nagyon ritka.
    Nagyobb kézifegyvereknek még több is, de a kezelhetősége miatt a machetéket részesítem előnyben, ugye a kardok lassabbak/nehezebbek..

    Old Townban a kedvenc éjszakai farmolóhelyem közelében a pirkadat közeledtével az egyik csalódott Volatile éppen keserű szájízzel konstatálja, hogy a következő mozdulatsorral elválasztom a bal agyféltekét a jobbtól..:

    (#191) Enton:

    3db Kinget eddig egyetlen alkalommal öltem csak bele egy fegyverbe, gyorsan jöttek nagy mákkal.
    Azóta van megint kincstári 4db, de megtartom egy maxos lvl25-ös arany machetének őket, hármat legalábbis biztos. :K

    Az Angel sword bizony megvan, általában ráteszem az éppen legerősebb fegyveremre, megjegyzem vészhelyzeti szituációkban veszem csak elő amikor durvábban rombolni kell, mert a ramazuri közepette gyakran magamat is megperzselem az égő hullákkal, nomeg a másodlagos effektje is ha éppen 3-4 bitert/volatilelt ráz egyszerre, akkor nem ritkán rám is átugrik ha túl közel vagyok.. :D
    Szóval az Angel sword nagyon durva, szó szerint Ön és közveszélyes.

    Egy lvl 24-es narancs machete + valami 3db "csak" lila upgrade ami damage +2 és +1 handling/durability plusz az Angel sword, az olyan 1600 körüli sebzés lehet. De mondom narancsra még nem raktam rá mert nem szeretem, tömegsex közben meggyulladok tőle, vagy ráz az áram vagy mindkettő.. :DDD ;]

    (#192) sixpak:

    31óránál járok azthiszem, a coopot még nem próbáltam, majd csak akkor ha Steamen beszerzem.
    Van pár Steam achievementekre bekattant haverom, gyakorlatilag rájuk várok a coopal, ők meg arra hogy patcheljék még. Végigjátszás után.., passzolom. De alapból nem rövid a játék, Challengekbe pl még alig kezdtem bele, van vagy két tucat már..

    [ Szerkesztve ]

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

  • Habugi

    addikt

    válasz eami #195 üzenetére

    Köszi, de mondom coop az csak később játszik, addigra lesz pár DLC is remélhetőleg.

    (#196) Mrdevil:

    "Úgy vettem észre 25-ön nincs már machete"

    Ne keseríts el basszus!!! :( :O

    Pedig mindjárt megvan a 25, kajak végigfogom járni az összes kereskedőt macheteért!! :D

    Aztán.., "New Game+" ??? :Y
    Van második végigjátszás vagy hogy érted?

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

  • Habugi

    addikt

    válasz Mrdevil #196 üzenetére

    No, tegnap meglett a 25. szint, Machete valóban nincs már.. :( :O

    Cserébe vettem Premium Kananát, ráment 3db King és megkapta az Angel Swordot.
    Ezekről a statokról beszéltél?

    Büntet! ;] :C

    Nem volt még Katana a kezemben, lassabb mint a Machetek de nem rossz! :N

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

  • Habugi

    addikt

    Este ha lesz végre időm játszani megint egy hosszabb periódust, csinálok majd egy rövid videót arról, hol érdemes Old Townban fegyver upgradeket keresni (és főleg Kinget..), az "első térképen" elég szűkreszabott a hozzáférhetőségük sajnos, továbbá úgy vettem észre, az egyes Survivor szintekhez tartozó rarity preset mindig a rendőrségi járműveket tartja a prioritás csúcsán (ebből is a furgonok, very hard zárakkal), ergó ezekben van a legjobb loot az egész játék során. Slamsben ha valahol, talán a buszpályaudvaron érdemes rendszeresen kutakodni, 4-5 rendőrségi jármű van ott közvetlen plusz egy-kettő 50-100méteres körzetben.

    Mivel közvetlen az Old Townos "King looter" útvonalam mentén található, beiktatom majd a kedvenc éjszakai farmolóhelyemet is, ahol gyakorlatilag fegyó/survivor szinttől függetlenül eszméletlen könnyű szintezni a karaktert..! :K
    Ugyan már nem használom XP/Volatile farmolásra mert a Survivor/Combat fa maxos, szerintem itt néhányotoknak nagyon jól fog jönni.

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

  • Habugi

    addikt

    válasz sunci_02 #235 üzenetére

    Este megcsinálom a videót :K , olyan a farmolóhely karakterisztikája, hogy alkonyattól pirkadatig végig lehet harcolni az estét alacsonyabb szinteken is, ha nem csinál marhaságot az ember.

    Nagyobb/erősebb fegyókhoz Survivor szint tunning kell, ahogyan már volt is róla szó.
    Ehhez pedig a legjobb módszer ---> Airdroppok! :K

    Ugye írtam amikor "tipródtam" lvl24-lvl25 között, hogy cirka 350K XP (lehet "csak" 250k, nem emlékszem pontosan..) a szintlépés és ugyan egy bizonyos ponttól Slamsban a napi Airdrop elmarad/leáll, statik helyeken még mindig felszedhető plusz ugyan ez a helyzet ugye Old Townban is, végül nem tettem mást, mint vártam egy napot és végigmentem mindkét térképen az Airdrop pontokon. Ehhez ugye gyakorlatilag végig kell futni a mapon, hogy mindegyiket "felfedezze" az ember.

    Ha emlékezetem nem csal, ez 24db Air drop csomag leadásának pillanata volt:

    200K Survivor XP, alsóbb szinteken ez szerintem legalább 2-3 szintlépés.. ;)
    Ez volt az a pillanat is, amikor bedingelt a lvl 25..

    [ Szerkesztve ]

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

  • Habugi

    addikt

    válasz sixpak #240 üzenetére

    Nálam is pontosan ennyiben maximalizálódik a maximum érték :K , kicsit feljebb linkeltem.

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

  • Habugi

    addikt

    Az ígért video: [link] (tingli tangli üzemmód..)

    Az elején végigfutok azon az útvonalon, ahol a 11db rendőr járművet szoktam végigfosztogatni upgradekért.
    (Zorkó mennyiségű upgradet lehet ezekből összeszedni, ráadásul elég gyorsan, nem is örzik a környéküket annyian mint Slamsben a buszpályaudvart.)

    A farmolás.., igazából nem nagyon lehet elrontani alacsonyabb szinteken sem.
    Arany szabály, nem szabad lemenni az emeleti erkélyről/teraszról..! :N
    Az egyel feljebb, a tetőtérben levőnek pedig érdemes az ajtaját becsukni, ha nem teszünk így idővel bemennek/felgyűlik bent a probléma és nekünk kell majd őket kiimádkozni onnan..

    Érdemes valami kommersz, felejthető fegyót használni, olyat amiből akad elég. Mehetnek rá szintén felejthető upgradek, némi damage de ami fontosabb, a durability/handling, nem számít ha csak +1esek.
    Ugyan az XP-t nálam már nem mutatja mert nincs miért, elég mocskos mennyiséget össze lehet szedni, egy-egy jobban sikerült Volatile killért van hogy ad 1400+Xp-t. (mászás közben koponyalékelés pl..).
    Kisebb sebzésű fegyver esetén akkor sem kell megijedni, ha egy Volatile bemászik hozzánk az erkélyre, shotgunnal két lövés a mellkasába és felborul, ilyet pedig kb minden kereskedőnél kapni.

    Hamár shotgun.., érdemes minél hamarabb nagy zajt csapni, arra jönnek az agysejthiányosok. Minél hamarabb eléri a 4pöttyöt az üldözési szint annál jobb, nálam ez most kicsit lassan indult be. Nullára írtani nem szabad őket, amint elkezd lankadni az üldözés (fehér villogás piros helyett..), ki kell menni új barátokat gyüjteni mert ha megszűnik az üldözés nullázza az esetlegesen reggelig begyüjthető maximális Agility/Survivor XP-t. Emiatt gyakran kinézek a busz tetejére vagy még távolabb..

    Köpködő Volatileok néha zavaróak tudnak lenni, ólmot vagy gránátot nekik! ;)

    Aztán..: [link] (Harrani hentes üzemmód.. ;] )

    Ez valamivel direktebb megközelítése a városban uralkodó problémának..! :D
    Ide azért már kellenek különböző dolgok a Survivor/Power skillfáról..., egy jobb fegyó sem árt.

    Mivel nagyrészt pogo üzemmód, minél kisebb/rövidebb a fegyver annál jobb, annál gyorsabban lehet vele szeletelni (Machete ftw..). Upgradek hasonló mentalitásban mehetnek rá mint a korábbi eljárás esetén, extrának pedig valami ami nem ráz/éget meg akkor sem amikor éppen 4-5 jóképességű kapaszkodik az emberbe két Machetés suhintás között. Esetemben ez Bolter esszencia..(a saját orvosságukkal gyógyítsuk őket! ;])
    Aztán ami elengedhetetlen, a Resistance poti, éjszaka/4-5 flaska.

    Egy szar nap után hazaérve ez utóbbi fajta XP farmolás kimondottan jól ki tudja simítani az ember idegrendszerét, jóval hatékonyabb egyébként mint az erkélyes móka. Amire érdemes figyelni az a harci Stamina, ha elfogy célba kell venni a két busztetőt/erkélyt, feltöltődik és újból lehet leugrani némi vagdalthúsért.

    A videón ugyan kifektetnek, fogalmam nincs mivel. Ha tippelnem kéne figyelmetlen voltam és a hátam mögött egy Bomber túl közel tudott jönni és detonálta saját magát.. :DDD
    Simán lehet ezt a fajta Harrani probléma megoldást is alkonyattól pirkadatig űzni, halál nélkül, bitang Power XP, 100+k!
    Amikor kevés már a HP és/vagy kezd lejárni a Resistance poti akkor vissza a "helyünkre", kivágjuk a benőtt körmöt és go vissza. :C

    [ Szerkesztve ]

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

  • Habugi

    addikt

    A második video fun factora ne vonja el a figyelmet az elsőről, csak azért csináltam mert tudom/emléxem még milyen volt a fürdőszoba vízhálózatának egyes darabjaival harcba menni vagy szöggel kivert faléccel.. :D

    A lényeg az elsőn van, arról a helyről szépen lehet XP-zni, minden irányból védett, nem tudnak csapatostul beszabadulni.
    Van pár játékórám már és ehhez hasonló helyet még nem találtam.. :N

    (#250) Mr.Csizmás:

    Igen, én abban bízom, hogy a New Game Plusz azért felhúzza őket, esetleg 1-1 új dög is megjelenik. Kizárólag azért nem kezdtem még bele, mert Kingből szeretnék átvinni legalább 8-10db-ot, Slamsben tized ennyi lehetőség sincs a jó lootra. :(

    (#253) kovsol:

    Sill fán elég hamar unlockolható, hogy Te magad tudj készíteni. Egyetlen egy fajtát érdemes nyomatni a játék elején, de azt orrvérzésig, azt amelyik meg is gyújtja őket! :K
    Emberek ellen nagyon hatásos, szinte csak lábra éri meg dobni szemből, mert afölött kivédik/hárítják, lábra viszont elég sűrűn összejön, meggyulladnak és onnantól nem veled lesznek elfoglalva.. :DDD ;]
    Simán neki lehet így mennyi akár vascsővel is 2-3 rohampuskás embernek.

    (#255) Enton:

    Minden szemetet felszedek/eladok, egy pillanat alatt káosszá válik az inventorym, jobb cuccokat amiket a Pluszra őrzök, illetve fegyó upgradeket ezért nem hordom magammal.

    [ Szerkesztve ]

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

  • Habugi

    addikt

    válasz sixpak #288 üzenetére

    Nálam is hasonlók a beállítások, FHD, minden High, AA on, DoF/MotionBlur kikapcsolva (csak mert utálom mindkettőt..), látótáv cirka 25-30% körül.

    Detto az amit magad is leírsz, néha beesik 30-35re mint minimum, de szépen megy 50-60FPS-el.
    A 60 fölött szabadtéren az azért ritka..

    A videóimon látható, hogyan fut ilyen beállításokkal.
    5Ghz-en egyszálon még mindig nem vagyok ott, ahol te turbóval 3.9-en.. :D

    (#275) Mrdevil:

    Hard mode? :C :C

    (#287) Mr.Csizmás:

    Ennek a priority majd affinitás mókolásnak nem csak az 1.2.1 patching volt értelme?

    [ Szerkesztve ]

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

  • Habugi

    addikt

    válasz Scholes9 #290 üzenetére

    Egy hete sincs, hogy felemeltem 0%-ról a nevezett 25-30%-ra, mert azért észrevettem dolgokat.. :U

    0%-on messzebb lévő házaknak már nem volt terasza, olyan volt az egész homlokzat mint 1db nagy textúra, a legszembetűnőbb azonban éjjel!
    A fények.., a város fényei! :K

    0%-on gyakorlatilag nincsenek, sötétek, kezd el emelni és meglátod mi történik.
    Megjelennek a neon reklámok, utcai lámpák stb..

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

  • Habugi

    addikt

    válasz Enton #297 üzenetére

    Simán jó ha van tartalékod, ki tudja mit hoz a HardMode DLC.. :D

    Amúgy pont tegnap táraztam be lila fegyókból (200k dodó értékben), 4 upgrade lehetőség, tűrhető damage. A 2k fölötti sebzésű motyóimat jószerivel még nem is használtam, óvom őket a továbbiakra.

    (#294) Redcaster:

    Elvileg van második végigjátszás, egy PS4-es topictárs hintette el az infót, sok konkrétum azonban ezzel kapcsolatban még nincs, Valószínüleg ma este már tudok majd róla valami infót adni..(jól potyogott tegnap a King.. :D)

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

  • Habugi

    addikt

    válasz sixpak #361 üzenetére

    Miért, mi a gond a nekrofiliával?? :DDD ;]

    (#359) VW:

    Ugye ezt most csak viccnek szántad??
    Ígyis elég baj az, hogy manapság sokszor van olyan érzése az embernek 1-1 játék esetén hogy zöldszemes ostorosoknak csinálták vagy papucsállatkáknak, annyira le vannak egyszerűsítve/könnyítve..! :W

    Ha ez bonyolult/komplex.., ajánlom figyelmedbe pl az EVE Onlinet, 8évet tettem bele, de mikor abbahagytam még mindig voltak olyan szegmensei amit nem ismertem.. ;)

    [ Szerkesztve ]

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

  • Habugi

    addikt

    válasz sixpak #366 üzenetére

    Izébigyó, nem tudok róla csak a felkiáltásodból azt a következtetést vontam le, hogyha máshogy nem is, de gondolati síkon azért elindultál már a téma felé.. :D
    Rossz az aki rosszra gondol? :DDD

    Gondoltam a meglepődés után mentesítelek az esetleges következmények alól vagy legalábbis megpróbálom.. :P

    [ Szerkesztve ]

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

  • Habugi

    addikt

    válasz Mr.Csizmás #374 üzenetére

    Kösz a packot, jó kis válogatás! :R

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

  • Habugi

    addikt

    válasz sixpak #395 üzenetére

    Ha befejezted utána szabad a terep a mellékküldetésekhez és minden máshoz is.

    Aztán ottvan még a New Game Plus, skillek/inventory maradnak, kezdheted előről, kicsit több HP-ja van a dögöknek.

    (#396) daveoff:

    Ne speedrunolj, mellékküldetések told, közben fedezd fel az adott városrészt, lootolj stb..
    Gyorsan lehet fejlődni, kár tipródni mert ez nem éppen egy nehéz játék.. :N

    (#399) sixpak:

    Shimán, teljesen szabad a mozgás. :K

    [ Szerkesztve ]

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

  • Habugi

    addikt

    válasz sixpak #402 üzenetére

    Az utolsó küldetés finoman fogalmazva is egy raklap szemét.., ne állj le harcolni hacsak nem vagy maxos, fusss ro dah rohanj.

    Utána meg felmászni Raishoz.., engem annyira érdekelne ő hogy hozta össze fél kézzel.. :D
    Na meg az a harc vele a tetőn, hogy nyomj meg időben 6db billentyűt.., szóval engem az utolsó missön kiborított pár napja, azóta nem is játszottam.

    (#400) Redcaster:

    Főmenü/kampányban találod alul.

    [ Szerkesztve ]

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

  • Habugi

    addikt

    válasz daveoff #426 üzenetére

    Na mivan, végül csak megcsípett a Harrani cecelégy? :D

    Többünket nagyon berántott a játék miután ez megtörtént..

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

  • Habugi

    addikt

    válasz sixpak #416 üzenetére

    Szó volt a halál számról, nos egy hosszúra fogott végigjátszás az így nézett ki nálam (egen.., nem vagyok egy speedrunolós fajta.. :D )

    Megjegyzem.., ennek a 29 kampónak legalább az 50%-a olyan volt, hogy benyitottam egy ajtón aminek a túloldalán közvetlenül ott állt egy Bomber (és/vagy 1 méterről rám fut..) és reflexből megmartam Machetével, sem még mielőtt felismertem volna miaz.., ami ugye nem túl szerencsés mert insta halál.. :DDD

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

  • Habugi

    addikt

    válasz daveoff #502 üzenetére

    Ha a Steam felhő be van kapcsolva jók az esélyeid, 90+ %.. :K

    Ettől függetlenül egy biztonsági másolat sem árthat.

    (#505) daveoff:

    Sokszor kikapcsoltam már, de minden alkalommal megszívtam. Volt, hogy 140óra játékidős BL2 karaktert buktam el emiatt.. :U
    Hosszabb kikapcsolt állapot után/bekapcsot követően érdemes a játszott játékokat elindítani pár percre, utána a Steamnek is adni cirka fél órát és akkor feltol szépen minden fontosat felhőbe.

    [ Szerkesztve ]

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

  • Habugi

    addikt

    válasz Prosector #516 üzenetére

    Nagy-nagy +1! :K

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

  • Habugi

    addikt

    válasz hitman, #521 üzenetére

    Víz mint olyan elég sok van a játékban, ugyan nem tudom hány vízalatti lezuhant helikopter mellett van airdrop.., de szóval elég nehéz beazonosítani pontosan melyikről beszélsz. :B

    Azt sejtem/tudni vélem, hogy az ilyen fix helyen lévő airdropok csak naponta egyszer és/vagy egy-egy alvási ciklus után "töltődek újra", szóval megeshet, hogy nemrég lootoltad le és még nem volt ideje respawnolni bele a motyónak.

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

  • Habugi

    addikt

    válasz FullGas #596 üzenetére

    Még nem is tudod mennyire találó volt most ez a lecsós hasonlat!! ;) ;]

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

  • Habugi

    addikt

    válasz Atilla001 #3722 üzenetére

    Rohasszuk szépen a játékipart, úgy is kell. :K

    Elvégre is, bevett gyakorlat h hó elején kiscserkész becsület szavunkat adjuk a főnöknek, miszerint abban a hónapban úgy fogunk dolgozni mint a kis angyal és már adja is a kezünkbe a havi fizetésünket.

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

  • Habugi

    addikt

    válasz Winne #3725 üzenetére

    "Ez mindenkinek a saját döntése."

    Kösz Sherlock, szép volt, pedig azt hittem a rézf@szú bagoly kényszeríti rá az amúgy értelmes emberekre.

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

  • Habugi

    addikt

    válasz Winne #3732 üzenetére

    Lejátszottam egy analógiát..

    Tiszta cigaretta csikk a város amiben élek, bármerre megyek abban gázolok, én magam is dohányzom és bő 10éve ha valahova gyalog megyek, bizony több tömbön keresztül is hurcolászom magammal az elégett csikket a kezemben ha kell, mert szemetes a város de kuka sok helyen csak 2-300 méterenként van egy darab, jobb esetben nem szétrugdosva..

    Csikkel a kezemben beállok egy zebra elé várva h zöldre váltson a lámpa, a balomon egy pali a szemem láttára pöcköli el az elszívott csikkét, megszólítom h tán nem kéne s megmutatom neki h az én kezemben is ott van, hozzátéve h négy sarok óta őrizgetem, túl lehet élni.

    Jobbomon áll Tóni, aki közlési kényszerét abban szándékozik kiélni, h (végig)hall(gat)va a beszélgetést úgy dönt becsatlakozik és odaböfögi nekem, hogy ez mindenkinek a saját döntése.. :DDD :F

    Noh ez voltál te, gondoltam megköszönöm és gratulálok is.

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

  • Habugi

    addikt

    válasz Winne #3735 üzenetére

    Mivel szemlátomást ugyan az a homályszemüveg volt rajtad, mint amivel értelmezni próbálod amit neked írtam, jelezném.., az első idevonatkozó postom nem a teljes/részleges árról szólt, hanem az előrendelésről mint olyanról, mivel onnan indult az eszmecsere.

    Köszönöm az újabb "gondolatot" (biztos van olyan közeg a környezetedben ahol ez gondolatnak számít így megelőlegeztem) záró jó tanácsot, gazdagítasz! :R

    A magam részéről, mint egy a sokmillióból akik elszenvedői a játékipar szétrohasztásának, gondoltam szólok, az előrendelés természetéből fakadóan csak tovább ront a helyzeten, cserében az esetek 90%-ában hót felesleges is, viszont egy nagyon fontos eleme azon piciny halmaznak, melyet mi végfelhasználók befolyásolni is tudunk.

    A négylábú házi kedvenc nyomás csökkentett nemző szervét nem érdekli, hogy neked tetszik-e az, miszerint ennek hangot adtam, teljesen biztos lehetsz benne, mivel pusztán annak ténye h ebbe sikeresen beleálltál élő bizonyítéka annak, h abszolút nem tartozol azok közé, akiket érdemes lenne megpróbálni megszólítani a témában. ;)

    thomasa:

    Esélyes sajnos. :o

    [ Szerkesztve ]

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

Új hozzászólás Aktív témák