Új hozzászólás Aktív témák

  • Habugi

    addikt

    A második video fun factora ne vonja el a figyelmet az elsőről, csak azért csináltam mert tudom/emléxem még milyen volt a fürdőszoba vízhálózatának egyes darabjaival harcba menni vagy szöggel kivert faléccel.. :D

    A lényeg az elsőn van, arról a helyről szépen lehet XP-zni, minden irányból védett, nem tudnak csapatostul beszabadulni.
    Van pár játékórám már és ehhez hasonló helyet még nem találtam.. :N

    (#250) Mr.Csizmás:

    Igen, én abban bízom, hogy a New Game Plusz azért felhúzza őket, esetleg 1-1 új dög is megjelenik. Kizárólag azért nem kezdtem még bele, mert Kingből szeretnék átvinni legalább 8-10db-ot, Slamsben tized ennyi lehetőség sincs a jó lootra. :(

    (#253) kovsol:

    Sill fán elég hamar unlockolható, hogy Te magad tudj készíteni. Egyetlen egy fajtát érdemes nyomatni a játék elején, de azt orrvérzésig, azt amelyik meg is gyújtja őket! :K
    Emberek ellen nagyon hatásos, szinte csak lábra éri meg dobni szemből, mert afölött kivédik/hárítják, lábra viszont elég sűrűn összejön, meggyulladnak és onnantól nem veled lesznek elfoglalva.. :DDD ;]
    Simán neki lehet így mennyi akár vascsővel is 2-3 rohampuskás embernek.

    (#255) Enton:

    Minden szemetet felszedek/eladok, egy pillanat alatt káosszá válik az inventorym, jobb cuccokat amiket a Pluszra őrzök, illetve fegyó upgradeket ezért nem hordom magammal.

    [ Szerkesztve ]

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

Új hozzászólás Aktív témák