Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Teréz Atya

    senior tag

    válasz szacsee #6913 üzenetére

    En ugy kezdtem, h megneztem Szlovakia egyik legnagyobb elektrouzleteben az egyik meg elfogadhato aru koptert es megvettem. Nem hittem volna, hogy egy atcimkezett kinai szemetet kapok dragan. Merthat a Revell nagy multtal rendelkezo elismert ceg. Hat f*szt. 3 axis gyro 45 euroert amikor a full olcso H8 miniben 6 axis van. Idoutazas a kvadkopterezes hoskoraba.
    Azt kepzeld el, hogy olyan gagyin repult, hogy nem tudott funnel-t. Mindig kitort oldalra es leesett. Meg ha az egyik motor elkezdett gyengulni mar lehetett is cserelni. Miutan kicsereltem az FCB-t a gyengebb motor mar nem is lett hatalmas problema, es igy veres szarnyakkal is ugy repul funnelt, hogy csak na. Sot, meg a barrell roll sem akadaly. Az a motor lassan mar tenyleg csereerett, dehat igy is kihuzott 3 honapot.
    Amig a regi FCB volt benn, csodlakoztam, h amikor szetkaptam a motort, a kefek meg majdnem teljesen epek voltak. A Dromida akkor hullik le az egbol, amikor a kefek szo szerint elegnek. Ezt ugy kepzeld el, hogy rajzolni lehet a kommutatorral

    [ Szerkesztve ]

    A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

Új hozzászólás Aktív témák