Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Blizzardking

    őstag

    válasz Peaceliker #66069 üzenetére

    Annyit mondod ezt az EOS2-t, csak felszögelem rá, oszt kiderítem mi benne olyan ufó, itt van a fiókban, csak nincs rá időm, meg az aio cam-et nem sajnálom törni mint mókus a mogyorót :DDD (Szegény amit kapott már... úgy az egész gépért vérzik a szívem, ezen tanulok meg mindent... Ha egyszer váltok, bekeretezem és berakom egy vitrinbe.)

    Picit elvesztettem a fonalat, hogy ezt "Amúgy ennyit számít. Rohadt takarékos mocik" mire írtad a 66063-ban. 1102-re?

    Mindenkinek:

    Csak ötletként mondom a 0802-sok kkv-s tulajoknak (az enyém 19), kipróbáltam a 4 leveles gemfan 1636 propokat visszavágva 2-re, és _állat_ volt. Szerintem most maradok ezen. Nem fűztem hozzá sok reményt, mert a Mobula gyári propja visszanyesve 2-re nagyon tré volt, rezonált, csühögött a kopter mint a levelibéka, erre ettől a gemfantól meg kiestem a cipőmből. Nem is annyira a sebesség vagy a grip miatt, hanem az a vajsimaság amivel haladt, totál belezúgtam. Mintha tudná mit akarok, nagyon egymásra találtunk.

    Ami nagyon elgondolkodtat, hogy ezek az 1milis tengelyű kis 0802-esek ugyanannyiba kerülnek mint a 1102, és az első makitól amit bekapnak már görbül is a tengely. Prop törésem még nem volt, de már két motorom kinyiffant azáltal hogy elgörbült :F
    Így hogy a 1102-höz van külön harang 1.5mm-es tengellyel, sokkal olcsóbb lesz az üzemeltetése.

    Pákából én ilyet használok, eddig mindent meg tudtam vele csinálni. Mondjuk 13 éves korom óta forrasztok, de attól még baró páka.

    [ Szerkesztve ]

    "Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

  • Blizzardking

    őstag

    válasz Peaceliker #66069 üzenetére

    Összeraktam az EOS2 konfigomat. Nagyon gáz, fel se bírtam vele szállni. Ez már kajakra halszemoptika, olyan szinten torzít, hogy a távolságok még saccra sincsenek meg vele.
    Az előzőnek (Eachine TX06) , amivel már eglsz jókat repkedtem, 120 fok a látószöge, az EOSnak meg 160. Neked milyen a többi látószöge? Mert ez nagyon befolyásolja a távolság- és térérzékelést, a sebességről nincs infóm mert képtelen voltam nem lezuhanni vele. :DDD
    Kérdés hogy adjam el a f@szba összeszerelve vtx, cam, mobula v2 canopy valami normális nem lehúzós áron, vagy érdemes nézni hozzá csere lencsét. Hátha vannak kisebb látószögűek. Ráadásul a szenzor mérete is más, még át kell számolni mekkora látószögű lencse kellene erre, hogy olyasmi képet adjon, mint a TX06-on a 120 fok. Cserélt már valaki ezen lencsét?

    "Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

Új hozzászólás Aktív témák