Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vandor01

    őstag

    válasz Jackal2 #53387 üzenetére

    Dino 2S-en 20xx proppal csak visnyakolt és nem repult azt is csak 2 percig EZERT:
    En a dinot pakoltam at KT100-as keretbe ami vegul is 110-es a 25xx propeller fer bele de ha a bord sarkai le lennenek vagva akkor acel csavar/anya helyett rakhatnel ALU oszlopot es belemenne a 28xx-es propeller... viszont a dino motorral es a kicsi proppal (25xx) még mindig zabalta az aramot ezert 7500KV -es mocik kerultek bele valamint Gofly 130-asba ment a dino 6000KV-es motor es raktam ra 3025 2 leveles propellert....
    Ha a gofly 100%-os akkor a KT100-as 90% os 2S-en a teljesitmény erzetben az aksi hasznalat meg gofly 6perc KT100 4perc.....
    Nekem nem jon be 95-os vagy azalatti meret osztaly inkabb a 110/120/130 olyan ahova minimum 25xx prop de inkabb nagyobb belemegy... 3S-en meg nem voltak probalva de szerintem probléma nelkul menniuk kell ESC 3-ig tervezve.... sot a KT100 4S ig tervezve....

    [ Szerkesztve ]

    CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

Új hozzászólás Aktív témák