Új hozzászólás Aktív témák

  • Иван

    őstag

    válasz Sinesol #15244 üzenetére

    Kínából IG, VG, LGD szerintem majdnem 100%, newbee pedig valószínű kap mint defending champion. Elvileg az egész évet kell nézni, és DAC-ig newbee 3 LAN-t is nyert, és DAC után is stabilizálódtak valamennyire. Szerintem fognak kapni meghívót.

    EG, C9, Secret megint tuti kap. Még VP-t raktam be, mert nem hiszem, hogy a SEA régió kettő direkt meghívót kap (A kvalifikáló csapat túl gyenge lenne). ÉS onnan meg Team MY-t. Mégis csak kipróbált emberek vannak benne, bár nincs egy nagy eredményük se, a rave-nek is csak az a DAC jött össze, az előtt és azóta se kép se hang (team MY verni szokta őket).

    Aztán persze még NIP-et akartam beírni szívem szerint, de nincs semmi meggyőző eredményük amire ezt alapozni lehetne. Alliance esélytelen, nincsenek eredmények, ráadásul a bulldog cserével szerintem félig közölték is a világgal, hogy nem kapnak meghívót. Navi dettó, egész évben instabil volt, kevés eredménnyel.

    i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

Új hozzászólás Aktív témák