Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Segal

    veterán

    válasz Pala #515 üzenetére

    Én azon sem lennék amúgy meglepődve ha ők eleve korábban kapnák meg a játékot hogy tudjanak gyakorolni.
    Mármint az ugye tény hogy pár nappal eleve hamarabb kapták, de elnézve 1-2 streamer "első játékát" időnként úgy fordultak a megfelelő írányba a tovább haladáshoz mintha eleve tudták volna hogy merre kell menni.
    Persze nálam is volt olyan ahol épp megláttam a jó irányt, de azért valljuk be hogy mindenkinél volt olyan hogy esetleg kicsit el kellett gondolkodni mi merre hogy dolgokon...
    Értem én azt is hogy én egy hétköznapi játékos vagyok ők meg profik de nekem akkor is gyanús a dolog.
    Ennyire azért nem volt egyértelmű minden a játékban szerintem.
    Főleg a lassan 1 óra alatti végigjátszásoknál ahol már pontosan tudja (pár nap alatt) hogy hol lehet kilépni a pályáról, merre kell menni pályán kívűl és persze azt is hogy hol lehet visszatérni hogy sokkal előrébb járj...

    "Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

  • #48613632

    törölt tag

    válasz Pala #517 üzenetére

    Ez a srác vmi cheat kódot is használ? 1:45-nél hogy a francba ugrik fel oda? :Y (Előtte meg pont gépel valamit. Bár a konzolt nem látom, meg lehet, hogy csak twitch/yt chatra ír)

    szerk:
    Na jó. 3 percet néztem. Ez így nem fair, hogy a pali a worldmap tetején végiggaloppozik. Valami exploit lehet ez inkább, nem?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák