Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cyberkind

    félisten

    válasz WATERDACA #1829 üzenetére

    Igaz-igaz, ezért elnézést! :B :R
    A Sekiro is jó játék, csak nekem nem ez a stílusom, és én mást vártam a sok, klasszikus soulslike játék után. De viszont a többi cím nagyon ott van, és mindig játszatja magát.
    Nem kell forradalminak lennie, de ha megnézel bármely más soulslike játékot, gyakorlatilag a Nioh tudta valamilyen szinten ezt lemásolni, senki más. A Demon's Souls előtt meg nem voltak külön kiemelve a nehéz játékok, mivel a játékok voltak reálisan nehezek, amik szép lassan elvesztették ezt az identitást az előző genben (PS3 X360). Itt a Doom Eternal nem ezt adja mint a DS, ott tudom, hogy csak rajtam múlik minden, és nem azon, milyen gyorsan tudok reagálni az ezernyi szörnyre, amik között már bossok is vannak mint itt, ettől függetlenül jó ez a játék is, csak túl tömény, és mindez gyorsan jön, én nem szeretem a tömény dolgokat. Ott az Elden Ring, az George R. R. Martinnal készül, ha egyszer elkészül.
    A Jedi FO csak nagy vonalakban DS klón, amúgy nem annyira, nekem abban egy végigjátszás volt hardon, és elég is volt. :D

    Paranormal Cocktivity

Új hozzászólás Aktív témák