Új hozzászólás Aktív témák

  • Liner

    aktív tag

    válasz gainwardgs #870 üzenetére

    A video beállításokon belül ha megnézed van egy ilyen, hogy UHD-t ki lehet pipálni alapból nincs. Akinek a képernyője tudja az UHD-t az kipipálja és valahogy élethűbb szebb lesz az egész. Ehhez alapból a tv vagy monitor beállításban is UHD ra kell rakni. Az Uhd állíthatósága lett szebb plusz eddig nem játszhattam olyan helyen UHD ba amit nem ismerek mert tabbot nyomtál és egy nagy sötétség jött a térképp helyett. Halványan lehetettt látni valamit de nagyon halványan. Ezt a hibát peccselték. Keress valami havert akinek van UHD tvje vagy monitora és meglátod. Élethűbb.. Feléled a játék a szörnyeken lévő nyálka is jobban csillog etc. Tudom, hogy ez nem egy grafikára élpülő. Játék de jól megcsinálták azt is. És igenis ezzel a peccsel szebb lett az UHD.
    Igaz, ez a szebb szó ide talán nem is annyira illik. Vedd úgy, hogy idézőbe raktam. Ütősebb élethűbb.

    [ Szerkesztve ]

    Vannak olyan emberek, akik azt hiszik, hogyha otthon vannak a programozásban, akkor már mindent tudnak. Pedig - törvény. Valahol kapsz, valahonnan elvesznek.

Új hozzászólás Aktív témák