Új hozzászólás Aktív témák

  • DevKiller

    senior tag

    Mai napon egy kertibográcsozás alkalmával volt időm tesztelni a DIGI-t, szóval íme a tapasztalataim:

    Nálunk itthon, kint eddig GSM volt, az sem mindenhol. Mióta frissült a képernyő, és valamivel kékebb a környék(szerintem bázis építés azonban nem történt) azóta folyamatos internet elérés van kültéren. Ez abban mutatkozik meg, hogy 0-1 csík van.(a 0 ugy értendő, hogy pl samunál a "pálcikák" helyét mutatják, tehát az extra gyenge jel, de még éppen van kategória)
    Ezen ma az M4-et 480 - 720P között tudtam nézni online, tehát stream. Akadás és ehhez fogható hiba nem volt. mérések alapján 3-4 mbps a letöltési sebesség. Gyanus, hogy egyedül vagyok/voltam a cellán.

    A dolog most beltéren úgy megy, hogy folyamatosan fel és le esik a telóm a hálózatról, igazából azt műveli mint régebben kint.
    Ha ez annak a jele, hogy tervezik lefedni a településemet, akkor több mind boldog vagyok, de már így is nagyon. Bent van WIFI és VoWIFI, kint pedig térerő és VoLTE.

    Lehet kinevettek de a hasonló értékeket produkáló voda B20 mellett ami ráadásul elég komolyan adatkorlátos is ez nekem nagy fejlődés.

    Alig várom, hogy nekem is működjön a telefonom kint és bent is megfelelően. :C

    HONOR 50 5G 128/6 GB (Telekom HU/ Telekom HU)

Új hozzászólás Aktív témák