Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Selynelar

    aktív tag

    válasz R3laX #72550 üzenetére

    Összességében véve én meg vagyok elégedve a Digi-vel. Egyedüli hátrányuk az az ügyfélcentrikusság. De ezt leszámítva szerintem nekik van a legjobb szolgáltatásuk. Szépek a tv adásaik,jó az internet és stabil. Azt nem mondom,hogy tökéletesek. Természetesen vannak negatívumaik,de melyik szolgáltatónak nincs. A fő pozitívum az áruk. Még mindig olcsóbb,mint bármelyik másik szolgáltató.

    Anyáméknál volt telekom és hidd el,ha láttál ocsmány adást,akkor azt a Telekom-nál senki sem übereli. Köteleznek a beltéri használatára,mert anélkül nincs szolgáltatás. S két szolgáltatást fizetsz egy háztartásba,ha mondjuk két tv-n szeretnél adást. A diginél annyi felé osztod a bejövő jelet,amennyi felé szeretnéd ugyanannyi pénzért.

    Volt egy srác,akinél egy beltérit üzemeltem be. Neki UPC-je volt. Nos ott is olyan szellemalakos volt a HD csatorna,hogy már-már kezdtem azt hinni,hogy analóg-ot nézek digitális adás helyett :) Hazamentem,bekapcsoltam az én tv-met egy sd adásra. S élmény volt,amikor tudatosult bennem,hogy sokkal szebb képet kapok,mint a Upc Hd adásainál. S ráadásul ők is nagyon drágák,s nem mindenhol elérhetőek. Főleg panelokban.

    Az adás akadást könnyen ki tudod küszöbölni. Nézel a tv-n egy jelinformációt. Ha nagyon ugrál,s gáznak érzed. Írsz egy hibabejelentőt e-mailben szerződésszámmal. Másnap megkeresnek telefonon,hogy mikor jöhetnek ki. Nálam ez volt. Kijöttek-toltak extra kakaót a jelszintre és azóta semmi gond.

    Üdv.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák