Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HUNited

    senior tag

    válasz gsc73 #68599 üzenetére

    A bridge módot helyeslem, a dupla router használatot nem :)
    Tehát a Digi eszközt kérd át bridge módba az én javaslatom szerint.

    A 2-es pontodban azt a véleményed nem helyeseltem, hogy a szolgáltatónak kell ellátnia téged routerrel.

    Azt meg hogy vacak a szolgáltatói eszköz, csak hallomásból tudom (lassú, csak 2,4 Ghz, sok klienstől meghal, kicsi hatótávolság). Én kifejezetten kértem a szerelőket, hogy ne routert hozzanak, hanem mezei ONT-ot (modemet). Nekem mindig saját routerem volt, azt szeretem matatni, nem kell feltétlen csillagászati összeget költeni rá, ha még kapsz valahol az Asus AC56U nagyon jó vétel 20K magasságában (én tavaly ősszel cseréltem le egy még jobbra - Asus AC86U). Egy családi házban a 100-180 vagy még több m2-re, több szintes lakásnál a födém miatt is, kell a jobb jelerősség, és te is azt írtad hogy ilyenben laksz.

    A routerért amit a Digi ad tudtommal nem kell fizetni, de mint mondtam, nem tudom. Én a CI kártyára fizetek csak 200 Ft-ot amit a TV-be dugok, meg az emeleten van egy box mert az a TV nem fogad CI kártyát az 300 Ft. De mivel van FilmNow csatorna előfizetésem, a box "ingyen" van.

Új hozzászólás Aktív témák