Új hozzászólás Aktív témák

  • PBA

    aktív tag

    válasz Gyurka6 #93998 üzenetére

    Á, ezt bízd csak ide. Megvárom a végét, addig a backup kapcsolat kisegít a nemzetközi irányokban.

    Igen, ha már bemászol az ügyfélszolira, akkor megcsinálják a lemondást. Nekem az volt a bajom, hogy ezt a halál egyszerű dolgot online nem tudtam megtenni a bénaságuk miatt, utána nem tudtam megtenni telefonon, emailben elvileg lehetett volna ha letöltöm-kitöltöm-beszkennelem a műholdas(!) lemondópapírt és elküldöm azt emailben, de ezt inkább nem akartam. Végül be kellett caplatni, kivárni az egy órát, és végignézni, amíg mancika szájhúzogatás közepette megcsinálta amit meg kellett. Komolyan egy bohózat az egész lemondási procedúra. De az is, amit a nemzetközi peeringekkel művelnek, nem beszélve az elmúlt pár hónap hálózati bajairól. Tudom, ez utóbbiak nem mindenkit érintettek. Vicckategóriás olcsó szolgáltató, ami annyit is ér amennyibe kerül, mostanság már annyit sem.

    Arról nem is beszélve, amit a mobil hálózat elindítása kapcsán műveltek anno éveken át, és most itt nem a frekipályázatos gáncsolásokról beszélek, azokról nem tehetnek. De amiket előtte csináltak, az valami bohózat.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák