Új hozzászólás Aktív témák

  • kano

    nagyúr

    válasz zsocaozd #661 üzenetére

    Én is csak 1x hívtam az üfsz.-t és belátható időn belül nem is lesz a III. kerületben Digi szerintem. Úgyhogy türelmetlenség kizárva (mivel ott ahol albiban lakom a Vidanet szolgáltat így szerintem oda a Digi egyelőre nem fog jönni).
    Röhejes.... szerintem nem mi vagyunk röhejesek. Sajnos képviselitek a mai Magyarországon tapasztalható hozzáállást(tisztelet a kivételnek). Ilyen felfogások miatt nem fogjuk az életben utolérni Európa fejlett régióit. Ne értsd félre nem veled van bajom, hanem a felfogással. Egyébként mi nem magyaráztunk semmit, egyszerűen hülyeség amit írtok, ennyi.
    Részemről befejezve.
    coolmpi
    Jó pénzért lennének ötleteim a Diginek és meg is valósítanám szívesen. ;]
    Egyébként nem csak itt van fejetlenség a Diginél, az egész cég egy érdekes elvek alapján működő valami. Senki nem tudja mit csinál a másik, nem fizetnek a szerelőknek időben, stb. Románok... no comment. De az az igazság, hogy én is örülök a megjelenésüknek mert olcsó, és a UPC sem lenne ilyen kedvező árban, ha a Digi nem kényszerítené versenyre.

    [ Szerkesztve ]

    „Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

Új hozzászólás Aktív témák