Új hozzászólás Aktív témák

  • gkrisz78

    tag

    Én voltam, akinek a Digi nem tudta a tőlük kapott routert Bridge módba tenni, és mivel van telefonom nem tudott 100-asnál nagyobb netet adni. Közben vettem egy switchet, és azon keresztül saját routerrel használom a netet. Ha ilyenkor azt írja a router a WAN kapcsolatnál, hogy 1GB-es, akkor az csak azt jelenti, hogy a switch és a router között ennyi az átviteli sebesség, vagy a digi-s switchtől ennyi, azaz én is gigabites switch portra vagyok kötve a Digi szekrényében (ami persze le van korlátozva 100-ra, a csomagomnak megfelelően)?
    Ha a második, akkor így nem volna lehetséges nagyobb sebességet kérnem? Ha a telefon egy a switch másik portjára csatlakozó digis routerrel most is működik, akkor a másik prton lévő saját router nem tud gigabiten működni?
    Remélem érthető voltam. Természetesen ez csak egy hozzá nem értő találgatása, így elnézést ha nagy butaságokat írok.

    Szerk:
    Megnéztem gépbe közvetlen dugva a bejövő kábelt, 100-ast ír, tehát kintről 100 jön be, de a fenti konfigurációval nem lehetne valahogy elérni, hogy ne kelljen mégegy kábelt behúzniuk a telefonnak?

    [ Szerkesztve ]

    Xiaomi Mi A1 + Xiaomi Huami Amazfit Bip

Új hozzászólás Aktív témák