Új hozzászólás Aktív témák

  • adika4444

    addikt

    válasz LSL1337 #46588 üzenetére

    Hali!

    Szerintem egész egyszerűen torrent probléma lehet.
    Például hiába van 1500 seedet, ott valszeg leecher is van, és ha a seederek kapcsolata nem elég erős akkor koppan felfelé, vagy ha elég erős azt is elhúzzák a DIGI-sek...
    Eleinte azért gyors mert ugye az eleje az majdnem mindenkinek megvan akár aki leecher, így egy DIGI-snek pl kihajtódik a sebessége, viszont amikor belelendül ahogy jön lefelé egyre kevesebb user akinek megvan és végül már csak a seederek...

    Úgyhogy szerintem ezt a témát kár sokszor átlihegni. tudom hogy rohadt bosszantó hogy ez van, de amit írok az tapasztalat. Jön pl a Walking Dead legutolsó epizódja vasárnap reggel 20-25 MB/s-sel, de ott USB/vinyó vagy mindkettő koppan nálam. De ez ritka, általában ha 10-15 MB/s-t elérem már örülhetek. Felfelé meg ha olyat töltök pillanat alatt felugrik 10 MB/s-re a 200/100 csomagnál, tehát korlát nincs. A torrent technológiája miatt van szerintem amit tapasztalsz, nem korlátoz a DIGI. De volt itt tesztfile, megkeresem, ha gondolod és más is benne van akkor beállunk seedelni és próbáld ki hogy megy lefelé...

    üdv, adika4444

Új hozzászólás Aktív témák