Új hozzászólás Aktív témák

  • TeeJay

    félisten

    válasz LSL1337 #31052 üzenetére

    aha látják a terhelést... max nem foglalkoznak vele...
    kérlek mondd el szerdán miért hívtak fel hogy kijönnének megnézni mi a szitu mert szerintük nem lenne szabad hétvégén sem belassulnia a hálózatnak...
    vázolták a helyzetet, 2switch gigás up, azon 16 darab 100-as port, matekból jó vagyok ez nem tekerheti le az ONT kettő darab gigás portját. kérdeztem tőlük akkor mi a bánat van pláne hogy ők is mértek és 60megabit alatt volt a letöltés a fel irány is 40körül... délután 3 körül mikor elvileg nincs akkora terhelés még...
    mibe fogadunk hogy az ONT nem kapott akkora kraftot, na és miért nem?
    mert 6 másik lépcsőházban is van ONT és mindenhol emelték a sebességet
    és lehet hogy ezt a 64 lépcsőházat ami itt van csak az utcában, nem igen bővítették az OLT részt...

    azóta 2x volt éjfél körül WAN elszállásom, gondolom valamit alkothattak mert ma reggel is volt itt DIGI autó, és lekopogom most eddig hétvégén kevésbé vettem észre a sebesség csökkenést a 100/100-ból, viszont tegnap este a feltöltés a régi 50-es csomag sebessége körül volt, tehát valahol kevés a kraft. persze vágom én a mesédet csak sajnos a gyakorlat nem ezt mutatja és az utca amiben vagyok 2706 lakást számol (erkélyről ha kinézek 1524lakást láthatok) összesen, ennek ha a felében van DIGI akkor biza össze jöhet a terhelés hétvégére délutánra és estére alap 100/50-es csomagon...

    [ Szerkesztve ]

    Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

Új hozzászólás Aktív témák