Új hozzászólás Aktív témák

  • TeeJay

    félisten

    válasz poli27 #27817 üzenetére

    én meg úgy vagyok vele hogy csak 2 okostelefon lóg a wifin, oda meg elég a 2,4GHz mert 30megabit így is megvan 20MHz módban 1x1-es telefonokkal, minden másra ott a gigabit LAN :R

    Flashget : kétlem hogy kihoznak ilyet
    minden palettát lefedik most is, max mivel a régebbi SOC gyártások leállnak és a TP-Link főleg Qualcomm Atheros partner annyi lesz hogy a 7xx 8xx routerekben is erős proci lesz de limitált wifi-vel
    a 10xx cuccban ugyanez de már gigabit lannal 5GHz nélkül
    aztán meg jön még a csúcs N-es router család a 3600-4300 full gigabit de már 5GHz viszont ott is különböző sebesség tudás
    és végül az AC amit egyre jobban fognak erőltetni

    1043ND V2-ben a SOC már alapból tudja a 3x3:3 2,4GHz N wifi-t és az ereje is megvan mivel a csúcs routerek-nek is az az alapja egy másik AC wifi vezérlővel összerakva
    ha idén olcsóbb lesz minden akkor a 1043-3600-4300-4900 szériákat összevonhatná a TP-Link és akkor jöhetne gigabites 2,4-5GHz-es N-es router, akinek nem kell AC az még évekig el lenne ezzel
    kihajtja a gigabitet és nem mostanság fogunk 10G-re átállni szóval amíg nem rohad szét elég lehet egy DIGI nethez
    max azt tudom elképzelni ha pár év múlva emelik a feltötlés 2-300megabitre akkor egyidőben nem fogja bírni az 1000/300megabitet mondjuk bár lehet az is menne most is

    [ Szerkesztve ]

    Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

Új hozzászólás Aktív témák