Új hozzászólás Aktív témák

  • bacus

    őstag

    Van valaki akinek a digi automatikusan váltott topnetről az új 200-as csomagra, volt fix ip cime és telefonja is?

    Akartam váltani egy nagyobb csomagra, de fix ip már csak az 50 és 100as csomaghoz rendelhető, az automatikus váltásnál állitólag (ügyfélszolgálatos hölgy szerint..) megmarad a fix ip (ha már volt). Viszont jól kiszúrok magammal, ha mégsem marad, mert sok ügyfelemhez "bekódoltam" a mostani cimünk.

    Nem tudom, hogy váltás után átalakitják e az eddigi analog telefonom (amin ment a fax), a voiposra (azaz én is kapnék e zte modemet), mert semmilyen új eszközt nem szeretnék, pláne nem egy routert a mostani routerem elé.

    A kérdésem tehát az lenne, hogy inkább váltsak egyet vissza kisebb csomagra, hogy megmaradjon a fix ip (remélem csomagváltásnál nem változik meg), és minden marad igy ahogy van, vagy várjak amig átváltanak és kérhetem az új kábel behúzását is a router helyett (hogy a 200as netet is kihasználhassam) ? A fix ip, tényleg megmarad, ha digi vált?

    Kössünk egyezséget, megegyezős egyezséget... https://www.paypal.me/engiman/30

Új hozzászólás Aktív témák