Új hozzászólás Aktív témák

  • TeeJay

    félisten

    válasz SirKero #17698 üzenetére

    a 100/50-et ki tudod mérni vele de amint nekilátsz torrentezni meg fog feküdni mert a fel és letöltést egyszerre nem fogja bírni.
    nálam a WR841ND V7-nél is ez van. simán ki tudom mérni a 100/50-et illetve a 100-as switch miatt 94/54megabitet ám ha nekitolom a torrentet és csutkán megy a seed közben a letöltés már csak 50-60megabit körül csorog a 93-ból. ez van a router nem tud többet NAT-olni, én is valami 110-120megabit körülre vártam és ugye ha felfelé megy 50-54 akkor lefelé már csak 50-60megabit marad max.
    a WR1043ND V1 is ilyen lesz. méricskélni lehet vele speedtesten de élesben sok száz szálon nem fogja bírni. persze ha elég neked hogy csak felfelé töltesz és lefelé 50megabited lesz akkor maradhat

    Dictator^ és namenlos
    helyileg hol vagytok hogy nektek már gigabites switch van? a mérésből látszik hogy nálatok nem 93-94megabiten áll meg a letöltés hanem bőven 100 fölött
    telefonotok van mellé? lehet csak a kábelezés miatt nem kaptátok meg egyelőre a 200megabites profilt holott a switch már gigabites és tudná :B

    [ Szerkesztve ]

    Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

Új hozzászólás Aktív témák