Új hozzászólás Aktív témák

  • nfsu17

    veterán

    Megnéztem neten az októberi számlát, ami pont a 2 év (okocsomag, FTTH) hűség lejárta idejére vontakozik.

    Megbontották a dolgokat.
    DIGINet 1000 2018/10/01 - 2018/10/31 4 090 Ft (mondjuk ez elég húzós :D )
    tv, telefon ugyan így, teljes hónap.

    aztán listázza a kedvezményeket.
    Anno volt egy olyan, hogy új belépők a 100-as net akkori áráért kapják 2 évig az ezreset. 4890 ft körül volt az egész csomag (3 szolg.), megvan a plakát, valami ilyesmi. De ennyiért amúgy csak 100-as net járt volna FTTH területen is, de mivel ez új kiépítésű rész volt, ezért adták az ezrest...a 100-as árán.

    és a kedvezmények:
    2018/10/01 - 2018/10/18 (ez az a kedvezmény, amiről fentebb írtam, gondolom 18-ig szólt a 2 év hűség.

    de van egy ilyen sor is:
    DIGINet 1000 kedvezmény 2018/10/19 - 2018/10/31

    lényeg a lényeg.
    ha a telefonbeszélgetést nem számolom, akkor 125Ft-al emelkedik ennek a törthónapnak az összege, mert vége a hűségnek.
    ha 13 napra számolok 125Ft emelést, akkor az 31 napra ~300 Ft.
    de ez így nem jó, mert ennek az új hűséggel is többre kellene kijönni ~400 Ft-al (pedig még meg sem hosszabbítottuk).

    ha a kedvezmény sort (a városit) a következő számláról törli a digi és marad a többi listaáron (4090 Ft? :DD ), akkor elég húzósra jön ki.
    de ezt majd a köv. számláról megtudjuk.

    szóval nem lettem okosabb.
    max annyi, hogy biztos lesz emelés.

    de majd ha papír alapon megjön a számla, kíváncsi leszek lesz-e benne róla szó, hogy felszólítanak, hogy lejár a hűség, mit szeretnék tenni.
    csak mert ÁSZF szerint szólni kéne 90 nappal előtte. de ilyen nem volt.

    de mindegy is, mert úgyis lesz újabb "1 év hűség" 3 hónap hűség, és 5000 lesz a havi a mostani a 4280 helyett.
    ami azért 17% emelés akár hogy nézem.

    amúgy olvassátok el a mindenkinek csomag "végét".
    "A kedvezményes – 3 hónapos – időszak elteltét követően a szolgáltatások ÁSZF szerinti listaára fizetendő. DIGI MINDENKINEK csomag csak DIGI szolgáltatási területeken, DIGI ügyfelek számára elérhető."
    Tehát gond nélkül tud (fog?) majd emelni, még csak 1 évet sem kell várnia, hogy magasabbat fizess adott esetben

Új hozzászólás Aktív témák