Új hozzászólás Aktív témák

  • sumdudum

    tag

    válasz Drizzt #639 üzenetére

    (még mindig Sumdudum haverja)

    Nos, ez véletlenül az egyik specialitásom. :)

    Úgy kezdődik a dolog, hogy kell egy az alap kiáltásra, majd egy a def növelőre (ez eddig 2), aztán maxolod a battle orderst (22). Utána még egy pont mindenképp kell a skillnövelő kiáltásra, és elsődlegesen ez a fa le is van tudva. (23 pont).

    Maxolni kell a fegyver masterit (20 pont), egy az iron skinre ami mindenképp kell, (21), és a többire is legalább egy (25-26 pont, ha jól számolom). Ezek feltétlenül fontosak.

    Következő kategóriában egy bash-re (1), egy a double swingre (2), aztán jön a frenzy, amit megen maxolni kell (22 pont), én úgy tartom, hogyha nem csak bneten akarsz nyomulni vele (mert a csapat a physical immunos szörnyeket is le tudja helyetted nyomni), akkor érdemes kifejleszteni legalább egyesen a berserket is, itt megint vagy 26 pontot kell összesbe költened, és ezzel le is tudtuk a kötelező pontokat.

    Namost: 23+26+26=75 pont. 111 pontból gazdálkodhatsz összesen (ez 99 levelig, a küldis pontokkal együtt adja a maxot) 36 pontból gazdálkodhatsz még, ezért érdemes jól meggondolni, mire akarsz gyúrni.
    Vannak ugyebár a synergyk, amik erősítenek egyadott skillt. Ezekkel lehet variálni. Ha életet akarsz, akkor a battle orders-ét fejleszted, ha sebzést, akkor a frenzy-ét, stb... Eddig szerintem érthető, és itt kb vége is a dio-órának. A döntés már csak rajtad áll.

    Az én single-és 91-es barbom úgy nézett ki a végére, hogy 4000-hp (felkiabálva), 1000 manna, 19.000-es def, sebzés kardonként 1500-3000-ig (kerekítve, kb), alresist hellen is 75-75-85-75 (weaken aurástul is), és +9 skill level. (jó charmokat találtam, szinte tele volt az inventori +hp-t adó charmokkal)
    Remélem elég kimerítő választ adtam, és sokmindent tudsz belőle hasznosítani. Jó játékot!

    (Sumdudum barátja, Guyver)

    Kowalsky#2903

Új hozzászólás Aktív témák