Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jazz

    veterán

    válasz MrCsiT #29704 üzenetére

    - olcsóbb a skorn, tény
    - én mp9-10-en játszom. 9 solo, vagy essence farm, 10 party
    - nekem nem gond ha lejár az archon, mivel magas a cc, és as, félig cm-ként is funkcionálok. Bármilyen szituban visszahozom a CD-t nullára, akár only 3db reflect-es elite-en mp10-en, köszönhetően a magas life-nak is és resistnek is
    Ehhez mi kell? Amit buksz a skorn-al. Amit a trium ad: +8.5cc, +180vita, +180int (18 all res), +15AP (nem kötelező, de jól jön amikor ki cast-olsz 4 forgószelet). No és bukod az AS-et. A fejesem StormCrow, egy APOC minimum kell, + ezer előnye van, 450 life on hit, 400 össz stat, stb.... A loh-t is bukod jóformán a skorn-al a low AS miatt, amikor ki-castolod a forgószeleket.

    - elhiszem hogy lehet menni skorn-al jól mp5-6-7-en. De hogy nincs azaz isten hogy mp10-en skorn-al menjek, és hogy lecseréljem az 1h+trium-omat, még akkor is ha tized annyiba kerül, az tuti.:)

    - a közepes az viszonylagos. Nekem 400k dps, 1200 resist, 6k armor, 50k hp, és közepesnek érzem magam. Vannak ennél sokkal jobb archonok. A jó archon 600-700k szerintem. Ettől messze vagyok, de nem is kell.

    - messze nem felsőfokban írok a karikról. Ez is viszonylagos. Nézz meg más karikat itt a PH-n. Csak 1db iteme 2b, úgy, hogy jól vásárolt, és insta eltudná adni progressen 3-4b-ért. Szerintem ez a felsőfok. És hol vagyok én ettől.... De aki meg 15b-s szetteben rohangászik, az meg 10k euro-s karikról, meg 1xfury=64b -itemekről beszél. Neki meg az a felsőfok.
    Én nem tudom hogy te szintben hol helyezkedsz el, fogalmam sincs, nem nézem a karakter lapod. Szerintem mindenki a saját szintjéhez képest ír. Nekem is ajánlottak már jobb itemet, ja hogy az az amu 4b, és adna +10k dps-t. Hát jó. Neki ez a szint. Nekem nem.:)
    Ha te 150k dps-el nyomod mp5-ön, és ebben az árkategóriában, teljesen jó a skorn. Főleg ha még kezdő is a kari. Aláírom. Ezt senki nem vitatná el. ;)

    free your mind

Új hozzászólás Aktív témák