Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gyuri27

    félisten

    válasz Jazz #29714 üzenetére

    Az a baj, hogy csak számokat láttok és azzal dobálóztok.
    Holott nem ennyire egyszerű. Egy közepes skorn hozza azt a dps-t amit két jó 1h fegyó.
    Viszont ha az ember a skornal spórol 50-100millát esetleg többet. Azt simán lehet költeni a gearre.
    Márpedig több main stat, több armor, resist, vita mindig jól jön. Ha meg ügyesek vagyunk monknál kiválthatjuk az owe-t, babánál a war cryt.

    Amd - Radeon - Ryzen

  • MrCsiT

    addikt

    válasz Jazz #29714 üzenetére

    Igazad van a veszteségekkel, de a kulcsmondatok :

    A skorn-t nem fagyisnak írtam, hanem archonnak, így

    "A loh-t is bukod jóformán a skorn-al " - mivel LS van rajta, így irreleváns;
    "nincs azaz isten hogy mp10-en skorn-al menjek, és hogy lecseréljem az 1h+trium-omat, még akkor is ha tized annyiba kerül," - igen. A skornos archon nem nagyon fog mp10-en menni.. ám, csak 10-ed annyiba kerül, így egy gyengébb - kezdő - karinak szerintem kb. az egyetlen alternatíva.

    Nem az a kérdés, hogy a szerinted is 10x-es áron lévő cucc mivel jobb. Ez kb. triviális. A kérdés az volt, hogy mp7-ig archon farmra mi lesz még használható, és olcsóbb. Ez pedig az LS skorn. Ezen a szinten 1H-t nem kapsz olyan dps-el, ami verné, és ki is tudná a játékos fizetni, így archonnak nagyon is jó.

    400k dps pedig szerintem egyáltalán nem közepes, az olyan 130-170k között lenne, de a Tiéd már jóval fölötte van.

    Van egy barátom, igaz, Ő fagyis , a neve Brada, és a múltkor kapott tőlem egy WH övet meg egy igen akciós 4,5 chc-s storm crow-t, így mp8 -ig tud menni. Amit én vettem neki 2 cucc, így olcsón 5.8M -ba volt. Szerintem a többi cuccát ha megnézem, talán 20M-ba sincs az egész gear.. craftnál volt egy kis szerencséje, de a lényeg : olcsóbban, kis dps-el is lehet játszani és mindezt azért írom, mert nagyon sokan adnak itt a fórumon olyan véleményt, ami
    szerint billiók alatt nincs élet, vagy TOP gear, vagy semmi.

    "A jó archon 600-700k szerintem. " -látod ? épp az ilyen mondatokat nem olvasom szívesen, mert
    - a játékosok szerintem ha 1%-a fog több B-t költeni ilyen gear-re;
    - pl. Edge 500k+ archon, és még szerinte is pocsékolás szint annyira drága cuccokat venni, pedig, Ő nagyon is tapasztalatból beszél;
    - nekem sose lesz ilyen gear-em, szóval egyrészt savanyű a szőlő, elismerem :DDD - másrészt egy kezdőt elkedvetleníthet, ha azt olvassa, hogy "ha nincs 5B-s gear-ed , csak sz*r lehetsz" - és ez az, ami engem zavar.

    Én csak azt szeretném megmutatni, hogy van más is..

    Gyuri27 : "Nyilván rosszul esik egyeseknek, hogy a csilliárdos 1h fegyók. Kapásból kettő. Pont ugyanazt tudja mint egy skorn töredék áron. Máris nincs igazad." - ha ezt iróniának szántad, rendben, egyébként kizárt, hogy 2 db 1h -val felvegye a versenyt egy skorn, már csak a sebessége okán sem, ha az ártól szigorúan eltekintünk.

    [ Szerkesztve ]

    "Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

Új hozzászólás Aktív témák