Új hozzászólás Aktív témák

  • m.lala

    aktív tag

    Na most már nem full kezdőként írhatok végre......

    WW barbiról, akit érdekel esetleg
    imádott egyetlen karakterem kezd beérni...javult ezzel a javítással érezhetően nem meglepő módon.
    T12 eddig szépen ment, T13 volt a cél, de csak pylonnal ment le normálisan a boss nyögve nyelősen de teljesítettem a kitűzött célt........
    most tegnap este T13 7 perc, halál nélkül, úgy hogy nem vagyok perma yeti, normális új kővel /stricken/ borzasztóan darálta a bosst ;] P600 felé csavartam most már, elégedett vagyok vele, kikövezve mondjuk 60-as kövekkel + normálisabb cuccokkal, p1000-1300 körül szerintem már beférhetek az ezres listába GR80 körül..ez lett az új célom. :U

    A paragonnal kapcsolatban lenne egy kérdésem hozzáértőktől
    adott a sezon karakterem elértem vele P500-at mondok valamit, szépen átraktam mindent nonsezonba újra húztam a másikat, szépen meg is kapta a paragon pontot.....

    Tudom mert írtátok, hogy összeadódnak a paragon pontok, de hogy kell ezt értelmeznem:
    elkezdek most pénteken egy új karit, eljutok vele P500- ig a szezon lezárul, hogyan fog kinézni a paragon pontom a nagy karakteren?

    Tehát az érdekelne érdemes e paragon pontot farmolnom sezonban vagy non sezonban könyebben tudok eljutni 1000-ig?
    Nyilván az első 500 hoz kevesebb xp kell, gondolom az xp-t adja össze.Hogy érjem el hamarabb az 1000 P pontot? Most 610 körül járok ja igen és magányos harcos vagyok, nem csapatban :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Doktor úr kérem segítsen, valami baj van a memóriámmal. Mióta? Mit mióta?

Új hozzászólás Aktív témák