Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    reggel belenéztem ebbe a dungeonbe: láttam előre videókat, tudtam mire számíthatok, de ez akkor is nagyon fércmunka... a bossok, unique monsterek, videók, hangok rendben, viszont a megvalósítás/pályadizájn, hogy lényegében a d3 cathedralra húzták az első szinteket, elég harmatos :U d1-ben nagyon tetszett, hogy 4szintenként változott a komplett dizájn és jókora mapokat generált a játék... itt az első szinten futottam csak végig kb 3perc alatt... (és feleslegesnek érzem, hogy 1-1 szint több szintre lett szedve pl. lépcsőkkel... inkább a méretet kellett volna feltolni akkorára, mint a jail-es rift-nél, ha óriásit generál)

    mondom mire gondolok:
    lvl1-4: nagy nyílt területek, kis szobák ajtóval, bennük könyvek/shrine-ok/monsterek, szarkofágok, (robbanó/csontvázas) hordók
    lvl5-8: katakombák, denevérek, kecskék, gargoyle-ok ezerrel, nagyobb szobák könyvekkel (aminek mondjuk d3ban nem lenne funkciója) és még több monsterrel
    lvl9-12: lávás pályák savköpő kutyákkal, tűzgolyódobáló behemótokkal, charge-oló dögökkel...
    lvl13-17: a legvége, acolyte-ok, obsidian knight-ok, succubbus-ok töménytelen mennyiségben... ezeknek a pályáknak a generálásában volt a legkevesebb random, de hangulatosak voltak

    belzebub mod alatt lőttem a képeket: ha valakit érdekel a beszerezhetősége, dobjon privit :) season indulása előtt el lehet még vele szórakozni :K ui-n is látszódik, hogy fejlesztettek sokat d2/d3 mintájára, viszont teszteltem 64 bites win8-10 alatt és probléma nélkül fut akár ablakban is, felbontást is lehet állítani ezerfelé :K

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák