Új hozzászólás Aktív témák

  • _ocsisajt

    őstag

    válasz KubanitoS #88892 üzenetére

    én most már úgy beszélek(hetek?) mint egy ex-HC player, de azért csak nagyobb a dicsőség, ha mondjuk van egy jó HC eredményed, mint a sima :) Munkahelyen is régi jó barátom-főnököm aki aztán tényleg anti-gamer (de általam képben van azért minimálisan :DDD ) is meg szokta volt kérdezni, ha kiszalad néha belőlem, hogy ha megdöntöttem a rekordomat, rákérdez: ugye hc? :) (és nem miatta) de azért csak nagyobb acsiiivment gamer körökben is, mert tudjuk, hogy mennyi meló vész kárba (főleg egy magasan gemekkel augmentált toppos LON kari ugye) ha megfexik :))) ergo óvatos-duhaj vagy ha pusholsz is és ez valahol kihívás azért, no, meg ugye vérmérséklettől függően adrenalin is :)

    Szerintem én már nem fogok visszamenni hácézni, de manapság is ha kajálok, megyek valahová max. HC streamet nézek ha van kedvem, meg nézegetem a hácés rekordokat... szoftban azt sem tudom mi a top :) mert nem komoly :) (no offense)

    tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

Új hozzászólás Aktív témák