Új hozzászólás Aktív témák

  • Sárpac

    nagyúr

    válasz _ocsisajt #88351 üzenetére

    Röhöghetsz hcn szerinted mennyire műkszik a prng ahol megnyuvvadnak a karik és törlődik egy csomó item a rendszerből?

    De ha már prng.. Szerinted miért van az, hogy amióta et wizes party van esetek 80%-ban labirintus pályát ad ranged elitekkel?

    És nem kell hozzá ott ülni, pár sorban leírható az az algoritmus ami a loggolt itemek alapján simán tudja állítani azt az xy változót ami az itemek gyakoriságát adja. Ha sokan használnak egy itemet egy buildet ahogy épülnek fel az egyforma cuccú karakterek úgy csökken az esély arra, hogy jó itemet kapj adott időn belül, míg végül szinte végtelenbe megy át. Aztán ahogy fogynak a játékosok season végén pl. úgy nő ismét meg a jó itemek aránya, mert kevesebben tolják ugyan abban. Egyébként cuccok terén a hajnal 2-5 óra tájéka lehet nyerő mikor jobban esik anci is mert akkor 1/10 annyian tolják.

    A pályákra detto ez jellemző. Mit nem adtam volna mikor static monkkal toltam ilyen pályákért mint most? Persze akkor 80%-ban barlangot dobált. Miért? Mert ezt is loggolják amelyik pálya gyorsan lemegy annak a % esélye folyamatosan csökken.

    [ Szerkesztve ]

    Alapfesz alatt a maximumon túl!

Új hozzászólás Aktív témák