Új hozzászólás Aktív témák

  • granini

    őstag

    válasz Dictator^ #88297 üzenetére

    Hat en DH-val mentem neki mind a 4-nek (UE, M6, Nat, Imp) - kivetel nelkul mind a negytol 110 evet oregedtem es a terdemen tortem kette a klaviaturat es oklomnyi lukat b*tam a szekrenyajtoba. Mondjuk Mastery-re menni az 1 level xanax, de volt ahol siman a complete dungeon is hajmereszto volt. Azt a game designer csoportot aki ezt kitalalta - es beepitette a +stash-ert valo harcba, mint kovetelmeny - azt a kovetkezo Blizzcon-on magam kore vortexelem a nagyszinpad elott es egyhitelem a p*csaba mindet. ;] :W

    Vegul az M6 mastery-t megoldottam egy klan cruz segitsegevel, meglett a stash es azota keresztbe harant hosszaban ivelten nekifutasbol telibefosom az osszes dungeont, es helyette tolom a GR-t es farmolom a paragont.. -> mikozben S5 elejen pont az volt a celom hogy most kevesebb GR es tobb quest meg dungeon legyen, hat vegul pont forditva tortent. Gyotrelem a set dungeon. Nincs ember sztem aki elvezi csak olyan aki tudomasul veszi hogy meg kell csinalni mert amit ad (stash / guardian) amiatt esetleg megeri.

    Tegye fel a kezit azonnalrogton aki passziobol masodszorra is vegigment olyan set dungeonon amit mar elotte egyszer megcsinalt. Kizartnak tartom. :( A rifteket lehet sorban nyitogatni, sot meg a campaign modot is el tudom kepzelni hogy valaki ujra es ujra vegigtolja mert szereti a sztori modot, de hogy ugyanazon set dungeonbe 2x lemenj ugy hogy masodikra mar nincs celja - ki-van-csukva!!! :N

    <CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

Új hozzászólás Aktív témák