Új hozzászólás Aktív témák

  • H_András

    tag

    válasz haller26 #88083 üzenetére

    Természetesen a vicc és az irónia erősen átitatja a szövegelésem :DDD Magam is kezdő vagyok erősen. Season 4 közepe táján kezdtem a játékot egy hota barbival, amit a hetvenes szint elérése után az itt olvasottak alapján kezdtem nevelgetni inkább kevesebb mint több sikerrel.. aztán a kezdeti láma kérdéseim után, amit szerencsére az itteni tapasztaltabb fórumozók kellő megértéssel fogadtak, és megválaszolásra kerültek, (amit azóta is köszönök :R , hupsz, elrepült kétszáz óra játékidő és hatszáz paragon szint.. Mostani szezonban már "csak" száz óra kellett ugyanehhez a teljesítményhez, de még mindig erős tanulóidőszak van.. a különbség annyi, most már tudom, mit kéne elérni, és ennek megfelelően játszok (de még mindig kevesebb mint több sikerrel. Én élvezni szeretem a játékot, de a farmolás néha uncsi, és kedvem szegi a dolgoknak, no meg Blizzardné Fortuna sem elég kegyes, Kadala meg egy alpári ribanc).. :(( elég katartikus a szabadidőm is, természetesen otthonról majd felveszlek :B és most már 5-6 karakterrel is tudok bénázni akár :U

    Az ember egész életében gyermek marad, csak a játékai változnak / Sarcasm - because beating the shit out of people is illegal

Új hozzászólás Aktív témák