Új hozzászólás Aktív témák

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog

    válasz Joezyka #82961 üzenetére

    ha gondolod ma megint nekiugrok a TX Boss modenak. tegnap 15secen mult soloban DHval, szoval tobb emberrel szerintem gyorsitani lehetne.

    Gorneck23: volt mar ilyen egyszer, 1.10 se volt sokkal egyszerubb DHval. ott is vagy csapatra voltunk kenyszeritve, vagy maradt a felmelee trap build.

    season1 se volt sokkal jobb. persze, a maraduerrel hozni lehetett top eredmenyeket GRiftben, csak ugye ehhez hozza tartozott, hogy mindegyik build extrem erzekeny volt a riftre, tehat a tomott A1 riftre lehet az volt a legjobb, csak epp minden mason elhasalt. azt hiszem GR37ig mentem vele, csak eppen egy atlag riften 34 korul is siman mar buktam, szivatosabb rift meg akar 31en se ment le.

    ---

    season4nel a fo problema meg szokas szerint, hogy hiaba ott a leech, nem ved meg az 1hittol. szoval megint marad vedelemnek a vault. persze, reflexbol jatszani lehet (1.03 ota mast se csinalok), de ennel azert meg az 1.10es varians is jobb volt, ott legalabb ket telibehitet kibirt a kari nagyobb aldozat nelkul.

    [ Szerkesztve ]

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Új hozzászólás Aktív témák