Új hozzászólás Aktív témák

  • kovsol

    titán

    válasz granini #82422 üzenetére

    Ez az első szezonom, és előtte kieg megjelenésekor toltam utoljára a játékkal. Nekem hota barbom van, publikon 60-65-ös 4főst szoktam menni, és eddig 55-os GR is alig ment le soloban, mert mindig összecsuktak a mobok. Tegnap meglett a második unity és beraktam a templáromnak, meg magamnak a kockába, és nekivágtam egy gr 57-nek, mondom csak próbálok egy egyéni rekordot soloban. Halál nélkül lement 8 perc alatt, pedig az elitek elég szopatósak voltak, és lerázni se bírtam őket a szűk katakombákban.
    Nekiveselkedtem egy gr60-nak ezen felbuzdulva. Ott iszonyat szar mobleosztást kaptam, de én is kb a harmadáig el szoktam menni meglesni hogy alakul, és úgy döntöttem tovább haladok. Pilon leosztás iszonyat szar volt, 2-t találtam csak, és az is chanelinget adott amit eléggé rühellek a barbárral. Elmondtam egy imát ne a gázos pufi boss legyen, mert akkor végem lett volna mint a botnak. Végül új rekord született a szar pálya ellenére GR60 13:04 solo. Most már jól jönne egy helfire amulett, de nem esik egyik se jó passzívval. Amúgy 4 fősben GR65 10:01 a rakodom.

    May the Force be with you!

Új hozzászólás Aktív témák