Új hozzászólás Aktív témák

  • szmegma

    aktív tag

    6 ora PTR utan en is leirom szukszavuan a velemenyem:

    ►T10-re menni xp es gold kivetelevel felesleges, mert nem jobb se a lego drop, se a material drop.
    ►T7 szintje (4 db. / cache) a legoptimalisabb sztem, mivel vegig probaltam mindet. T6-on 3db. / cache
    ►25 HF amut gyartottam es lett egy 10/100 awerness passzivval es ugye mar alapbol soketes.
    ►A GR nyitasa nem tiszta szamomra. Az en karakteremmel 45-ot engedett nyitni. Gondoltam, hogy azert ennyi, mivel ez a jelenlegi solo rekordom. Viszont havernak, akinek nincs solo rekordja 37-et engedett nyitni. :F
    ►Termeszetesen szivfajdito fegyok estek, legdurvabb egy alapbol 3300 balefire caster...
    ►Vki emlitette multkor, hogy a SOJ disc rollal eshet. Konfirmalom, mert nekem esett egy osi 11 disc SOJ.
    ►A hely problema sztem is javul a kockaval. Mar most PTR-en a 15 full stashbol kettot kiuritettem. :C
    ►Nephalem rifteket ingyen, kulcs nelkul lehet nyitni. 100 keystone = 500K gold (800 millat kaptam ertuk).
    ►Bane of the Stricken gem nem esett GR-ben. :F
    ►Nephalem riftekben sarga progress gomboket dobnak az elitek, hasonloan a GR-ben levo lilakhoz.
    ►Lehet, hogy csak PTR-en van igy de a sarga es kek itemek nem esnek ugy.
    ►A kockazashoz a halal lehellete 4 recihez is kell (25-50 / porgetes) a 7-bol es nekem kb. csak 15K van, nagyon oda kell figyelni es felszedni mindet.

    Kocka:
    1, lego kepesseg kinyeres: 10/10
    2, ertektelen lego forgatasa: 5/10 (otlet nagyon jo, de az uj alapanyagokbol sokat ker sztem egy porgetesre)
    3, rare itembol lego krealasa: 8/10 (kicsit draga sztem, hogy erre pazaroljak)
    4, set item porgetese azonos set masik darabjara: 10/10
    5, item szintjenek eltorlese: 10/10
    6, gem atalakitasa masikka: 9/10 (fingom sincs, hogy az osszetevoket hol lehet beszerezni)
    7, 100 material atalakitasa 100 masikka: 10/10

    Osszessegeben 8/10 a velemenyem a kockarol, ha nerfelnek mire elesbe kerul, akkor ez a szam csokken. :)

    TV: JZ1000

Új hozzászólás Aktív témák