Új hozzászólás Aktív témák

  • Helmoras

    őstag

    válasz diegho #68019 üzenetére

    Teszteltem a ball lightningos buildet, teljesen endgearben kicsit lehet hogy erősebb de ezt nem tudtam kitesztelni, mint a coldos rocketes, de ehhez kell egy 2850+ os helltrapper és 415 aspd a toronyra és közel fullos gear, illetve itt sokkal aktivabban kell játszani hogy lepakold a tornyokat, sokkal közelebb kell álni hogy hamar proccold a helltrappert és kevésbé lehet figyelni a helyezkedésre, én egyelőre a 333 aspd-s etrayus cold rocketre szavazok.

    Nálam kb igy néztek ki a dps ek full buffban soloban a ball lightning 5 toronnyal 500 milla dps körül volt de nekem messze nem end gearem van hozzá 2500 as helltrapi és csak 3,33 ballt lőttek secenként a fullos gear kihoz 2*-2,5 ekkora sebzést

    Az etrayus cold móka viszont 1 milliárd körül sebez nálam 5 toronnyal, mondjuk ahhoz közel maxos a gearem (amun nincs sajnos element dmg)

    A heltrapis lightningos előnye ha ügyes vagy időarányosan sokkal hamarabb lent lesznek a tornyaid és betehetsz más skilleket is mert csak a zelemental arrow kell mint spender

    A coldos etrayus előnye hogy többet foglalkozhatsz a helyezkedéssel és nagyobb a végső dps (szerintem)

Új hozzászólás Aktív témák