Új hozzászólás Aktív témák

  • Thrawn

    félisten

    Hű, hát na. Olvasom itt ezt a "denincsensenkionline" meg hogy alig van már klántag aki játszik kitálalásokat de valami nem kerek azért. Tegnap este 23 online ismerős volt a listámon aki játszott is és nem csak be volt jelentkezve. Lehet itt még társakat találni egy kis henteléshez. Azt esetleg aláírom, hogy más a megszokott csapattagokkal együtt tolni szélsebesen, mint kvázi idegenekkel kerülni pár kört, nade valami valamiért, nem igaz? A mi klánunk sem az az aktív klán, de azért egy héten egyszer össze szokott jönni egy közös csapatás, a maradék időt én vagy PH-sokhoz csapódva töltöm, vagy megyek publicra. Utóbbit sokan fujjolják, hogy nem odavaló emberekkel kell menni, mert van 1-2 arc aki túlvállalja magát vagy 2 nehézségi szinttel, de ez sem szokott zavarni. Sőt, ha tudom akkor nekik a használhatóbb legendeket amik esnek oda szoktam ajándékozni, hiszen mindenki elkezdte valahol a gearelést, nem igaz? Legalább ha legközelebb összefutok velük véletlenül, már kevésbé lesznek papírok :)

    Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

Új hozzászólás Aktív témák