Új hozzászólás Aktív témák

  • Edge

    veterán

    ROS készülődés részemről, leírom hátha adok 5letet másnak.
    Ami biztos hogy eleinte a saját gearből kell kiindulni és egyből enchantolni kell, mivel nem fog olyan hú de hamar minden slotra upgrade esni, erre nem lehet építeni(kivéve ha eleve low a gear).
    Mi a cél? Hogy minél magasabb Tormenten lehessen csapatni. Hisz a leírásból is látszik PTR-en hogy a legek és gemek drop esélye exponenciálisan nő a Torment lvl-el. Ehhez soksok DPS kell.
    Mivel a paragont beváltják szétosztható pontokra egy p100-as kari ROS-ban egyből bukik egy csomó statot, többekközött vagy 10k hp-t ennek következtében és valljuk be nem vitre fogunk pakolni az tuti, én legalábbis nem az biztos.
    Enchelni bazi nagy mainstatot is lehet többek között a meglévő gearre, mainstat=DPS.
    Vagyis hogy kell készülni ROS-ra, mi az elképzelésem?
    Minden slotra érdemes beszerezni a meglévő itemek mintájára közel maxos itemet low mainstattal és magas vit-el, így a vitet lehet pótolni és a hp megmarad, a dpst-t meg majd az enchelés megoldja.
    Remélem amit leírtam nem az a tipikus ahogy móriczka elképzeli dolog lesz de majd meglátjuk :) én mindenesetre bestokiztam pár itemet már.

    Többékevésbé: éééééééééééé bbb

Új hozzászólás Aktív témák