Új hozzászólás Aktív témák

  • granini

    őstag

    válasz Gorneck #40508 üzenetére

    DjDanee87: koszi, te megertetted amit fentebb irtam. :R Hogy barmi esik en meg mindig tudok orulni neki. Akkor is ha brim. Es ha nincs drop akkor is jatszom mert meg mindig lep szintet a karim, meg mindig fejlodik es meg mindig ott a remeny hogy egyszer tenyleg kiesik egy olyan item aminel 3 percig nem pislogok.. es most hogy pl a monkom mar eleg durva gearben van meg mindig renduletlenul tolom az act1-2-3 runokat a jol ismert utvonalakon, es a jo gear ellenere remelem hogy egyszer lesz upgrade drop. Es nem unom meg..

    Gorni: el kell ismerjem neked is igazad van reszben. En is azert elvezem annyira monkom, mert az van rajta amit EN vettem ra mert nekem AZ kellett vagy az tetszett. Bizzunk benne hogy azert lesz kedvunkre valo a kiegben is. --> nem tudom te pl mennyire vagy a design hive (en nagyon..) a kiegben elvileg minden cucc valamennyire szinezheto, egyik fajta kinezetu item designja atviheto lesz a masikra, stb. Ha nem is rendelkezik majd olyan statokkal a karim amit szeretnek, de legalabb ugy fog kinezni ami az en szememnek / izlesemnek kedves, akkor meg azert fogom szeretni. :K

    Szvsz ez csak pozitiv hozzaallas kerdese. Aki akarja utalhatja mar most elore a kieget mikozben meg semmi se 100%, en meg az a fajta barom optimista vagyok aki keptelen vagyok itt elore negativkodni :N kovezzetek meg.. :P

    <CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

Új hozzászólás Aktív témák