Új hozzászólás Aktív témák

  • szmegma

    aktív tag

    válasz killerjohn #40003 üzenetére

    Komolyabb? Mindenkinek mas a limit, pl. az en userbarom sztem nem komoly, csak hobbibol csinaltam, persze nem is fizetos. :))
    Amugy ez meglepo, hogy a blizzard itt nem huz le penzt az emberektol, szoval mindenkinek fizetnie kellene az API-ert. Bar ugye van public es privat API, nem tudom, hogyan lehet privatot kapni, lehet az fizetos?
    ...valoszinuleg tobb adattal. Keszits egy teszt oldalt, nezzuk meg milyen, abbol meg bajod nem lesz. :K

    Tegnap erdekes dolog tortent velem, sokszor olvastam itt a forumon, hogy mikor vki meglat egy craftolt itemet a gear-en es nagyon jo, akkor jon a kerdes, hogy hanyadjara sikerult ilyenre?
    Tegnap gondoltam craftolok egy amulettet, (soha nem craftoltam meg) felaldozok brimet es gemet. Pofam leszakad, de elsore jobb sikerult, mint amit anno vettem AH-ban. +5K dam es csak -1K life. :C
    Nem tudom, hogy mennyi az eselye, hogy jobb a craft, mint a vasarolt cucc, de sztem nagyon keves.
    Apropo, a craftolasnal kell az MP10-es NV5? Vagy ugyanolyan esellyel craftolhatok jo itemet akar MP0-an NV0-val is?

    TV: JZ1000

Új hozzászólás Aktív témák