Új hozzászólás Aktív témák

  • granini

    őstag

    Rankerz, Beni,
    koszi meg egyszer a tegnapi mp10 uber run-t, egy elmeny volt. En meg nem jatszottam ilyen magas levelen sosem.

    Pro:
    - komoly adrenalin termeles, izgis volt, figyelnem kellett, mozogtam :)) , ittam, tenyleg csucson jarattam a DH-m.
    - esett 4 legendary, 1 kulcs a wardenbol es ossze tudtam rakni eletem harmadik HF ringjet. Nem lett a legjobb, de legalabb CHC sor van benne vegre..
    - elotte lefogadtam voltna hogy cmww wizz nelkul nem fog menni, de elsore megvolt minden.. azert ez kiraly!!

    Kontra:
    - az 5 valor megeszerzese kozben tucatszor haltam, rengeteg arany lement a kovacsra..
    - szamomra tul gyors volt, en tudom hogy MP10-en rendkivul celiranyosan kell rohanni, es amint megvan a valor lehet huzni tovabb, de nekem ez iszonyu rohanos tempo volt. Sokszor aranyat meg sarga cuccot se volt idom felvenni a foldrol, pedig en azert meg ezeket fel szoktam venni.. (bevallom meg keket is, kell a penz.. a magam altal farmolt penz..)

    Osszessegeben elmeny volt, gondoltam megosztom a kozosseggel. Az a vicc ohgy nem az 2-2 uber boss-t a legnehezebb lenyomni (szamomra) hanem elotte vegigszantani Festering Woods-on..

    Szoval :R

    <CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

Új hozzászólás Aktív témák