Új hozzászólás Aktív témák

  • DIMITRIUS

    tag

    válasz abéla #17354 üzenetére

    Hát látod itt a hiba át kellett volna formálniuk a droppot mp lvl központúra így aki képes magasabb mp lvl-en gyakni a szörnyeket ha nem is sokkal de picit nagyobb eséllyel hulljon valami értelmes cumó. Mert milyen már, hogy "mp1-2 milliárdos geares emberkék farmolnak az itemekért mert jobb mint magas mp lvl-en" ProEvoFan*

    (#17355) mikromanus Nem nagyon akarok ezzel vitába szállni hogy hol lassabb hol gyorsabb de köszi, hofgy ilyen hülyeségekkel illetsz mert van amit nem is állítottam de szerinted még is. :F
    És megint ez a lekezelő bunkó stílus ami illeti ezt a fórumot pár igen nagypofájú emberke miatt.
    Kérdezem én honnan a frászból tudod hogy van e másik karakterem nem csak a wiz? egyedül monkom nincs mert az egyáltalán nem izgat és ismerem valamilyen szinten mindegyik kasztot és bizton állíthatom lassabb mindegyiknél a WIZ! mp10 speedfarm lásd AVOIDLOL twich-en... őtud viszonylag tempósan haladni ahhoz képest hogy mp10.
    Nagyon kérlek ne légy legközelebb bunko mert zavarnak az ilyen lenéző én központú unintelligens fazonok!
    :(((

    [ Szerkesztve ]

    VW Golf 2 1.8 16v <3

Új hozzászólás Aktív témák