Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mikromanus

    veterán

    válasz DIMITRIUS #17356 üzenetére

    "zért kell milliárdos gear mert Wiz lassú, lassabb mint a többi kaszt"

    Könyörgöm. Mondj már példát! Az Mp 10 haladósabb farm minden kasztnál irdatlan anyagköltséggel jár. Alacsonyabb MP-n meg kisebb DPs és költség elég midegyiknél. Úgy állítottad be mintha nem így lenne. Az ilyen példálózásnál többynire az szokott lenni,. hogy feldob valaki egy tökátlagos/közepes geares "gyenge" kasztos videót és egy tizensokmilliárdos OP kasztosat. Az MP10 nem speedfarmra való. Minden kasztból lehetne bedobni egy-egy gyorsabban vagy biztosabban farmoló emberről videót. van barbárról, wizardról, wd-ről is. Szerintem DH-t is simán találnék. Esetleg a monk most még neccesebb, de az meg az új patch után elég szép buffot fog kapni.

    Nagy a pofám? Lehet. Kiprovokálod talán. Utálom az önigazoló félreinfolmálásokat. Én is próbáltam mindegyik kasztot. Mp10-en hárommal ment, csak DPS hiányában a második-harmadik kaszttal lassabban (monkkal nem próbáltam MP5 felett, wd-hez meg nem volt türelmem felhúzni 60-ra). Jobb felszereléssel az is gyorsabb lesz. Igen. Próbáltam DH-t és Wizardot is. csak kb tizedannyit érnek a gönceik együttesen, mint ami a barbáron van. Ettől még nem a kaszt lesz a gyengébb vagy lassabb... Mindkettővel megy így is MP10 csak kissé időigényes.

    Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

  • abéla

    senior tag

    válasz DIMITRIUS #17356 üzenetére

    Szerintem ah-val jobban lehet keresni, mint farmmal, meg nem utolsó sorban nem is egy futószalag-meló (legalábbis én sokkal szívesebben bogarászok, bid-warozok, nem felkapott itemeket/tulajdonságokat keresek, adok-veszek :), mondjuk mostanában szinte csak a hivatásosak uralják a piacot), akkor sokkal inkább ez, mint hogy nyomjam a végtelen farm-runokat, bár ebben a témában nem az én véleményem a mérvadó, mivel én hobbistaként űzöm az ipart, dropnak örülök, de nem kizárólagos cél.
    Mondjuk tény, azért kajálnám, ha elkezdene mpl-függően potyogni a tzutz :D .

    hootka!

Új hozzászólás Aktív témák