Új hozzászólás Aktív témák

  • abéla

    senior tag

    válasz Face8814 #16821 üzenetére

    Sztem vegyél egy allres zuni chestet, akkor rögtön ugrana az allres + 130-at, +vit. (+armor-os már azért tud több is lenni, de az lenne az ideális). Szóval arra utalok, hogy most nálad sztem nem a dps alacsony szintje a gond, sokkal inkább a védekezés. Persze ezzel ugrana 8AS(10kdps), de archon nem as-függő.
    Ha viszont ragaszkodsz a glassosításhoz, akkor inna gatya + str.arm upgrade(250+ int-es).
    Mivel a vit, allres/armor nélkül, önmagában vékonka, legalábbis, ha nem min +10-20k-ról beszélünk, így sztem, ha glass mellett teszed le a voksod, nyomd fullba :DDD. (+def skillek, pl teleport, frost, szerk: ja meg blood magic)

    Bár Te is kb ott tartasz, amit azt hiszem Persil írt le jól: kezdeti 1-2m-ás fejlesztések után jön a durvulat 20-30m, majd az elborult -lvl3- 100-200+ m-ás szint, Te most lvl 2 körűl járhatsz, itt nehéz már átfogó/komoly fejlesztést eszközölni néhány 10m-ból.

    más : Érdeklődnék, kinek, mennyit hozna az új marquise emerald +10 critical hit dmg-e (chd)?
    Nekem ~3,3k dps-t.
    Ez kb 70m-ba fájna: ugye van egy rad.star, ehhez kell +2 gem-calc ez kb 53m (fl.sq.em.13000, ToS:1200) + 20m a marquise craft (ebből lejön a lootolt alapanyagár ezért jön ki kb 70m-ra).

    Kiváncsi vagyok a dps/Mgold értékekre (47 dps/m).

    [ Szerkesztve ]

    hootka!

Új hozzászólás Aktív témák