Új hozzászólás Aktív témák

  • szallasi007

    őstag

    Nem akarok vitába keveredni (fogok már érzem :D), de valaki írja már le mert én tényleg nem értem, hogy ezeken az itemeken amin eltérő a dps és a statok is, tehát nem 1257.8 a dps 5 egymást követő kardon és mellette nem 102 az str valamint a life steal nem 2.9 mindegyiken az mitől dupe-olás??

    A dupe szó egyébként balekot jelent, ezt sem értem miért használjátok erre a témára???

    Valamelyik este egyébként craftoltam unalmamba 100 kardot, egy sem eladható. Mondjuk nem is számítottam másra, talán ezerből ha egy lenne amit mondjuk 200m+ fölött el lehetne adni akciósan, de akkor sem hozná vissza az árát :(

    Kérek egy oldalt és egy videót amit nem japán unatkozó hülye gyerekek készítettek az elmúlt peccs óta (értsd 1.0.6-ban készült a videó és saját felelősségre ki tudom próbálni) a "dupe"-olásról!

    Nem Sárpac ellen szól ez a dolog és/vagy mellett, de ha ez a "dupe" dolog megy akkor viszonylag morci leszek :O

    ui.:az meg hogy Sárpacnak az öve annyit ér mint az itteniek gearje, annak kifejezetten örülök, az ő óra/lottó nyerőszámai jobbak mint az enyém - ezt hívják hosszútávnak amit sokan nem képesek felfogni :W

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák