Új hozzászólás Aktív témák

  • Daelion

    őstag

    válasz proci985 #115733 üzenetére

    Hát ugyan elég gyorsan átdarálom magam most GoD-al meg Altar buffokkal solo full szet bountyn azért még így sem rajongok értük. :N
    Kedden rányomtam challenge rift cache+mentem 2 szet bountyt és rátoltam mindet amun/ring-re de olyan jók lettek hogy maradtam annál ami eddig is volt.

    2 nap leforgása alatt lenyomtam 60 speed GR-t ilyen 1-2 perces runokat és lett 1 dolog az egészből amit el tudtam rakni karimra. 'nekem ez már sok run annyi idő alatt nem vagyok én streamer aki egész nap farmol/játszik'
    105-110-et farmolok most mert alatta sem gyorsabb azt akkor már kapjak kicsit több expet.
    + persze mentem a sima T16 Rifteket is keyek miatt meg pár puzzle ring runt is.

    Hát mind 1 megszoktam már, hogy nagyon hullámokban van csak szerencsém itt előző Seasonben is ezt csinálta Wizardom aztán hirtelen 1 nap alatt befejeztem. :D 'most meg nagyon szerencsés season kezdésem volt minden egyből meglett szal inkább kussolnom kéne :B '

    Legalább közben gyűlnek az Echoing keyek az meg úgy is fog kelleni majd Necronak is. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák