Új hozzászólás Aktív témák

  • Daelion

    őstag

    válasz TBT #115063 üzenetére

    Durva, hogy megy az idő azért. :D

    Nekem is első napos vétel volt, pontosabban előrendelve a CD galaxisból azt én meg kb ~50+ km-re lakom Pesttől.
    Megjelenés napján már alig bírtam magammal azt elmentem Bulletstormot játszani amíg délután kihozta a futár. 'fene újra kéne azt is játszani már..'

    Sima verziót vettem meg de még annak is szép doboza van, később meg a RoS-t is ugyan így vettem meg.
    A poszterek amik jártak hozzá most is itt vannak kint a falon a szobámba. :)

    Szerencsére mire odajutottam, hogy el tudom kezdeni már nem voltak olyan szerver gondok ami miatt sokan panaszkodtak.
    Simán játszottam vele egész hajnalig, max rubberband gondok voltak mert DH-t játszottam és Vault közben csinálta.
    De ugye ez létező probléma volt elég sokáig.

    Én nagyon élveztem az első végigjátszást amit direkt soloban csináltam mert haverjaim szeretnek mindenen átfutni már elsőre is. :N
    Utána játszottam velük azért partiban, talán akkor játszottam legtöbbet partiban mert sok éve már csak SSF-be játszok. 'solo self found'

    Pénzes AH-ban nem nagyon ügyködtem, akkor pont nem is volt bankkártyám szal nem is tudtam volna de nem is szeretek én ilyenekkel foglalkozni.
    1 olyan rare ringet találtam ami már pénzt ért és átadtam itt faluban régi sulis havernak, hogy adja el nekem amivel a mai napig tartozik. :DDD 'nem sokról van szó szal hagytam is a fenébe'

    Ja meg 1x volt, hogy monitorom elfüstölt játék közben azt én meg azt hittem megint a vid karim halt meg azt kb 2 hétig ilyen őskövület monitoron kellett játszanom amíg enyémet javították. 'hála ég akkor még nem játszottam HC-ban'

    Összességében én nem bántam meg és nagyon sokat szórakoztam a játékkal pedig előtte nagymotoros D2 játékos voltam vagy 7 évig.
    Nem mondom, hogy nem voltak vagy nincsenek hibái de a játék mindig szórakoztatott akármikor mentem vissza játszani akár csak pár hetekre is. 'így játszottam több mint 20+ seasonbe talán csak 2-3 maradt ki meg a mostani is'

    Már várom D4-et és ugyan így első napos vétel lesz, biztos lesznek bajai de nem hiszem hogy ne tudnék vele szórakozni és igen még Immortalt is ki fogom próbálni mert ami Diablo az nekem annyit megér. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák