Új hozzászólás Aktív témák

  • Daelion

    őstag

    válasz proci985 #112443 üzenetére

    Akkor még szerencséd is volt. :D

    Én kb amióta ez a új legendary power FoT létezik szinte csak azt használom Season karikon.
    Elhiheted, hogy átfutottam már 'pár' darabon és eddig ez volt a legjobb amit kerítettem:
    [link]

    HC Saderen lévő, ezen is elég lowosak a rollok de legalább minden passzolt a buildhez.
    Ancientet már bele se számolom az augmentálásba ha Fot-ot használok mert kizárt, hogy lesz.

    @ ocsisajt

    Jobbulást!
    Nálunk a szembe szomszédom kapta el mert jönnek mennek nála az emberek a munkájából kifolyólag.
    Felesége szarul volt nagyon de a férje meg kb tünetmentes és még ki se vizsgálták csak kirakták kapura a piros papírt azt annyi.

    Nekem meg kb március óta nincs rendes melóm ez miatt mert boka sérülésem volt és mire meggyógyultam már bejött ez a fos és azóta nem lehet itt 'falun' elhelyezkedni semmi elfogadható helyre. :W
    Mivel rajtam kívül a családban mindenkinek van baja 'bátyám szívbeteg' meg se kockáztathatom, hogy esetleg haza hozom tehát nem is nagyon akarok valami üzembe/gyárba menni amíg ez van.
    Per pill itthonról van ilyen nagyon semmi részmunkaidős melóm és így elnézve egy hamar nem is lesz más.

    Annyi előnye van, hogy most minden játékot be tudok fejezni amit akartam meg van időm itthon edzeni csak éppen pénzem alig van. :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák