Új hozzászólás Aktív témák

  • Daelion

    őstag

    válasz proci985 #111082 üzenetére

    @ Faragojof,Proci
    Kösz nektek is. :)

    Engem se tud már annyira lázba hozni egy D2 remaster,persze azért ránéznék de nem hiszem hogy hosszan le tudna kötni ha marad minden ahogy régen volt 'játékmechanikailag'.

    7+ évig játszottam anno 'ált suliban kezdtem és utána ment végig közép suli és utána egy kicsit' és akkor még máshogy kezeltem ezeket a játékokat + türelmesebb voltam illetve hajlandó voltam tradelni is,ma már ha lehet nem. :N

    Nincs már 'gusztusom' az x 1000-ik Baal/Chaos Sanctuary/Pit/Tunnel,stb runhoz meg az über Trist runokhoz sem 'ezt én csináltam mindig a haveri körbe,nekem volt rá egy Smite Paladin minden ladderbe'

    És igen mint te is mondtad,full SSF módba sok sikert össze rakni egy fullos runeword karit de akár csak egy Enigmát is JAh+Ber miatt. :D
    Enigma,Hoto,CTA,Infinity,Grief,BOTD meg a többi csoda és ja nekem is volt egy fullos Summon Nekrom ami egyik kedvenc/legerősebb karim volt de ami gear azon volt azt életbe nem szedném össze 'külső fórum' trade nélkül azokkal a dropratek-el.

    Én amúgy nem játszottam semmi D2-t amióta megjelent D3,nincs rá igényem már.
    Ha meg olyanom van akkor jászok másik ARPG-t inkább ami modernebb 'Grim Dawn'.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák