Új hozzászólás Aktív témák

  • reelc

    veterán

    válasz Daelion #110097 üzenetére

    Írtam már korábban, hogy mennyire nem tetszik a Paragon rendszer.

    Belelöktem a Paragon Calcba.
    Mondjuk NS-ben vagy P2000, és átváltasz fanatic üzemmódba :) intenzíven meg csapatban meg minden, cél szezononként a P2000.
    A negyedik szezon zárásakor lennél NSben P3439 ugye úgy, hogy minden szezon kevesebbet hoz XP-ben. :) Tegyük fel nem is az LB a célod, hanem hogy mondjuk a kedvenc karid újragemezd szezonok között ami lehet csak azt jelenti, hogy +5 szint gemenként augmentációba, ami ugye meg se érné, a Paragon hozna sokat a main statnak.

    Ja, onnan kanyarodtam el, hogy P5000-et tekintenek határnak, a legtöbb időt rendszeresen beleölő legaktívabb játékosok vannak a környékén/fölötte.
    Sosem hajkurásztam a Paragont, a beleölt játékóráim tekintetében "illene" P4000 fölött lennem valahol, ami valószínűleg régen kiégetett volna a megszámlálhatatlan speed XP farm csapatos GR-rel.

    Helyette van az, hogy néha lightosan játszogatom, majd akár 1-2 hónapos szünet.
    Van már olyan gearem, hogy szezonból max. 2-3 tárgynak vehetem hasznát.
    (Most látom, nem szereltem át teljesen firéről fizikaira, meg rajta van a Sage is. Na majd ha belogolok. :) )
    Persze ez a kari is azért néz ki úgy, mert szinte mindig DH-val tolom.
    Persze próbáltam a barbot és a monkot is NSben, farmolgattam, mindkettőnek esett 1-1 primal, mindkettő instant kuka, legnélküli vacakok voltak.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák