Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz persil #109842 üzenetére

    értem a játék alapjait, épp ezért biztosítottam mindig túl és haladtam jócskán gyengébb riftekkel/griftekkel, mint amit teljesíteni tudnék, hogy akár másodperces lagokat is kibírjon a karakter... a nagyot sebző pukkanásokat is röhögve állta, lézer is minimálisat sebzett, a fields-es charger dögök is alig sebeztek... stabilan minden szféra izomból be volt biztosítva... komolyan mondom, hogy max alatt 10-20%al volt a hp-m legrosszabb esetekben is... ezért lepett meg annyira, hogy a semmiből halt meg 1 pillanat alatt a karakter

    ui: de látom más is találkozott már szép jelenettel ...kár, hogy én nem vettem fel, mert nálam sokkal szebben nézett volna ki: 3-4perces átlaggal daráltam a tx/gr40 rifteket, nem ennyit vertek a hp-mből sem... aztán nem mob, hanem valami ismeretlen effekt ölt le :U ez nem kifogáskeresés... ha hc-zel és majd egyszer hasonlóval találkozol, meg fogsz érteni :)

    #109844: írták, hogy másnál nem is proccolt az effekt ilyen esetben, ami megmenthette volna a haláltól... (nálam mondjuk nem volt ilyen, mert sajnáltam rá a pontot: inkább taffból próbáltam biztosítani a karaktert, ami eddig ment is)

    ui: visszaállok inkább a sc wd-re :) az félkezes sörözős móka lesz megint

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák